کامیون سیار نمایش، ۲۸ تیرماه در مریانج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مریانج، سید محمد رضا جوادی افزود: همه ساله در تمام فصول سال، تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و اجرای تئاتر به استان های مختلف سفر می کند.

وی اضافه کرد: تابستان امسال تریلی سیار نمایش کانون با تئاتر ‘مترسک خودت باش’ به استان همدان سفر می کند و در نقاط مختلف استان به اجرای تئاتر برای کودکان و نوجوانان همدانی می پردازد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان همدان درباره برنامه های این تریلی سیار در استان همدان گفت: این تریلی در تاریخ ۲۷ تیرماه وارد استان همدان می شود و تا ۲ مرداد در این استان می ماند.
جوادی اظهار کرد: تریلی سیار کانون پرورش فکری در روزهای ۲۸ تیرماه در صالح آباد و مریانج، ۲۹ تیرماه در رزن و قروه،۳۰ تیرماه در فامنین و پارک جنت همدان، ۳۱ تیرماه در آرامگاه باباطاهر و پارک مردم همدان و در یکم مرداد ماه در ملایر برنامه اجرا می کند.
وی ادامه داد: نمایش ‘مترسک خودت باش’ داستان کودکی به نام ‘گلی خانم’ است که از تنها خوابیدن در اتاق خود می ترسد و پدرش شبها برای او قصه تعریف می کند و این بار مترسکی از داخل قصه بیرون می آید تا به جای حفاظت از مزرعه از گلی خانم محافظت کند.
وی گفت: نویسندگی و کارگردانی نمایش ‘مترسک خودت باش’ را امیر مشهدی عباس و آهنگ‌سازی این اثر را آرش سلگی انجام داده و بهناز مهدی خواه و حمیدرضا حسینعلی به عنوان بازیگران در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

نوشته های مرتبط