بهره‌مندی شهروندان مریانج از بسته تشویقی عوارض شهرداری

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، شهردار مریانج گفت: شهروندان مریانج می‌توانند با پرداخت عوارض جاری خود از تخفیف ویژه دهه مبارک فجر و بسته تشویقی بهره‌مند شوند.
محسن معصوم‌علیزاده با اشاره به بسته تشویقی عوارض شهرداری به شهروندان اظهار کرد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مریانج، در سال ۱۳۹۸ شهرداری به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و سالگرد چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، می‌تواند تخفیفاتی را به شهروندان ارائه کند.
وی ادامه داد: این مصوبه به تأیید هیأت تطبیق فرمانداری همدان نیز رسیده و بر اساس ابلاغ شورای شهر، شهرداری ملزم شده از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال جاری تا پایان روز پانزدهم اسفندماه نسبت به ارائه تخفیفات با درصد مصوب اقدام کند.
شهردار مریانج بیان کرد: بر همین اساس برای پنجمین سال پیاپی، فیش عوارض شهرداری مریانج با اعمال تخفیفات دهه فجر چاپ و به درب منازل شهروندان ارسال خواهد شد.
وی افزود: خوشبختانه استقبال مردم مریانج از پرداخت عوارض شهرداری بسیار خوب است و در چهار سال گذشته بیش از ۶۵ درصد شهروندان با مراجعه به شهرداری و پرداخت عوارض خودنشان دادند که برای آبادانی و توسعه عمرانی شهر با شهرداری همکاری لازم را دارند.
معصوم‌علیزاده با اشاره به تخفیفات عوارض بیان کرد: تخفیفات عوارض برای همه شهروندان یکسان بوده و می‌توانند عوارض جاری خود را با استفاده از تخفیفات ویژه دهه فجر پرداخت کنند.
وی اضافه کرد: بر همین اساس عوارض نوسازی با ۱۰ درصد، عوارض بهای خدمات و پسماند با تخفیف ۲۰ درصدی خواهد بود و همچنین عوارض کسب و پیشه‌وری نیز در این طرح نیز با همین تخفیف ۲۰ درصدی همراه شده است.
شهردار مریانج تصریح کرد: عوارض آماده‌سازی پروانه احداث املاک مسکونی نیز با ۲۰ درصدی تخفیف همراه است که خوشبختانه مورد استقبال شهروندان واقع می‌شود.
وی ادامه داد: عوارض آماده‌سازی پروانه احداث املاک تجاری، صنعتی، کارگاهی و انبار نیز از ۱۵ درصد تخفیف برخوردار بوده و عوارض آماده سازی پروانه احداث املاک خدماتی، اداری و آموزش نیز از ۱۰ درصد تخفیف بهره‌مند است.
معصوم‌علیزاده خاطرنشان کرد: امیدواریم شهروندان خوب مریانجی به مانند همیشه و همه‌ساله با مشارکت خود در توسعه شهر سهیم باشند زیرا فعالیت‌های عمرانی و خدماتی شهرداری منوط به مشارکت همه‌جانبه شهروندان خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مرتبط