دیدار شهردار واعضای شورای شهر با امام جمعه مریانج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی همدان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مریانج با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام و المسلمین روحانی امام جمعه جدید مریانج دیدار کردند.

در این دیدار رئیس شور ای اسلامی شهر مریانج ضمن خوش آمد گویی و تبریک انتصاب به حجت الاسلام روحانی امام جمعه جدید مریانج گفت : تلاش اعضای شورای شهر و شهردار این است که خلاءهای فرهنگی و دغدغه‌های مردم شهر را برطرف کند که شهرداری و شورا به جد وارد مقوله فرهنگ شده و همت و تلاش برای گسترش و توسعه فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی خواهند داشت.

ولی آرمند افزود: مردم نیاز به همدلی و اتحاد دارند که امام جمعه در تحقق این امر نقش بسزایی دارد و شورای اسلامی شهر نیز در خدمت نهاد امامت جمعه  می باشد و مردم مریانج در تمام صحنه ها حضور فعال و پررنگی دارند.

در ادامه شهردار مریانج گفت: حضور امام جمعه در شهر، منشاء خیر و برکات است وبا توجه به تنوع اقلیمی در شهر مریانج امام جمعه به عنوان پدر فرهنگی شهر می‌تواند با تدبیر و مدیریت شایسته  وحدت را حاکم نماید.

محسن معصوم‌علیزاده در این دیدار ضمن تاکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری به خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهروندان و تلاش برای تحقق اهداف توسعه مریانج و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی شهرداری بیان داشت.

وی در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و گفت، مجموعه شهرداری با تمام توان برای خدمت رسانی صادقانه به شهروندان در زمینه‌های مختلفی عمرانی، فرهنگی و… آتلاش می‌‌کند

در ادامه حجت الاسلام روحانی امام جمعه جدید مریانج ضمن تقدیر از این حضور گفت : جامعه ایمانی کارهایش بر اساس شورا و مشورت است و استبداد در کارها منجر به شکست خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط