.

شهردار مریانج گفت: در راستای توسعه متوازن شهر، بیش از ۵ هزار تن آسفالت در سطح شهر پخش شد.

علیزاده ضمن اشاره به اینکه یکی از وظایف شهرداری ها توسعه متوازن و خدمات عدالت محور است ،افزود   عملیات آسفالت‌ریزی معابر و خیابانهای شهر مریانج به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان است.
وی ادامه داد: در این عملیات گسترده ،  زیر سازی و لکه گیری با رعایت اصول فنی باهدف روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری صورت پذیرفت.
شهردار مریانج در تکمیل خبر بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰ هزار تن آسفالت در راستای بهسازی معابر و خیابان‌های سطح شهر استفاده شده است. این میزان آسفالت در سطح معابر اصلی و فرعی برای آسفالت، روکش و لکه‌گیری آسفالت استفاده شده است.
وی افزود: مدیریت شهری مریانج از ابتدای امسال، خدمات رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده که به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر یکی از اولویت‌های شهرداری مریانج به شمار می‌رود.
معصوم‌علیزاده با بیان اینکه مدیریت شهری به کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارند، اظهار داشت: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح نهضت آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های شهر بهسازی شد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است.
وی اضافه کرد: در این طرح، عملیات آسفالت‌ریزی به صورت دستی و ماشینی انجام شد و لازم به ذکر است که بلوار شهیدان عباسی پس از ۱۶ سال دوباره، روکش کامل شد تا تردد در این مسیر پر رفت و آمد یه سهولت امکان پذیر باشد.
شهردار مریانج تصریح کرد: در راستای توزیع متوازن خدمات در سطح محلات شهر و رعایت عدالت اجتماعی در ارائه خدمات، عملیات آسفالت‌ریزی در محالات کم برخوردار به مانند دیگر محلات شهر انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در دوره پنجم شورای شهر مریانج سعی بر این شد که تا عملیات آسفالت‌ریزی با بهره‌بری بالا صورت گیرد که متخریم که طی سه سال گذشته تمام معبر موجود در سطح شهر دارای روکش آسفالت و لکه‌گیری کامل شده‌اند و امروز کمتر معبری وجود دارد که از مشکلات آسفالت رنج ببرند.

نوشته های مرتبط