پیام تبریک شهردار به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)و روز پدر

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)و روز پدر ،شهر دار مریانج پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم  

سیزدهم رجب، سالروز میلاد خجسته مردی است که در خانه خدا دیده به جهان گشود و در خانه خدا به شهادت رسید. مردی که در سایه سار تربیت و پرورش وحیانی و نبوی، اسوه و الگوی جاودانِ مردی، عدالت، تقوی و دینداری شد و به مرتبه آسمانی امامت و شهادت  رسید و به مظهر والای جوانمردی و رادمردی بدل شد.

روز میلاد آن رادمرد بزرگ تاریخ که پدر یتیمان و پشتیبان محرومان و ستمدیدگان بود بدرستی روز پدر لقب گرفت.  

امروز کشور و استان عزیز ما روزهای سخت شیوع کرونا را از سر می گذراند. ضمن تبریک روز مرد و پدر به همه مردان و پدران و انسان های جان برکفی که بجای بودن در فضای گرم و امن خانواده، سنگر پرمخاطره پرستاری و تیمارداری از بیماران و هم وطنان را برگزیده اند، از همه مریانجی  های بزرگوار انتظار دارم، تا با تغییر جدی در رفتار و سبک زندگی خود؛ برای محافظت از والاترین گوهرهای حیات خود در ایام پیش رو؛ در صورت امکان، از شیوه های نوین ارتباط جمعی برای تبریک روز پدر، سال نو و … استفاده کنند و در صورت حضور در محضر این عزیزان، با ماسک، دستکش و رعایت فاصله؛ به استقبال آنان بروند و از هرگونه در آغوش گرفتن و روبوسی با آنان جدا پرهیز نمایند. باید آگاه باشیم که هیچ نعمتی عزیزتر از وجود پربهای پدران و مادران نیست؛ پس ابتدا در حفظ و حراست جان عزیزشان تلاش کنیم.

سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به تمام پدران بزرگوار، به ویژه پدران معظم شهیدان تبریک و تهنیت می‌گویم و برای همه ایرانیان و مردم شهید پرور مریانج ، در سایه سار آیین انسان ساز علوی، عزت، سربلندی و عاقبت بخیری مسالت دارم.  

امیدوارم؛ خداوند قادر متعال، شایستگی پیروی راستین از رفتار، گفتار و کردار آن سرچشمه حقیقت و معرفت را نصیب همه ما گرداند. ان شاء الله تعالی

نوشته های مرتبط