پروژه‌های عمرانی مریانج با وجود محدودیت منابع در حال اجراست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، شهردار مریانج گفت: در هفت ماهه نخست امسال از نظر درآمد برای شهرداری‌ها بسیار بد بوده است ولی با وجود محدودیت منابع و افزایش تروم، پروژه‌های عمرانی شهرداری مریانج همچنان در حال اجراست.

محسن معصوم‌علیزاده با بیان اینکه امسال مانند سال گذشته از نظر شرایط اقتصادی مسیر خوبی طی نشد، اظهار کرد: متأسفانه مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین افزایش بیش از حد تورم، باعث رکود در شهرداری‌ها هم شده است زیرا محل تأمین بودجه شهرداری‌ها از مشارکت‌های مردمی است.

وی تصریح کرد: قطعاً در این افزایش تورم، شهروندان نیز به دلیل مشکلات مالی، در مشارکت با شهرداری نیز نقش کمرنگی دارند و بر همین اساس طبق برآوردهای بودجه سال ۹۷ در هفت ماهه نخست سال قریب به ۴۵ درصد از تحقق اصلی بودجه انجام شده‌ است.

شهردار مریانج اضافه کرد: با همه این تفاسیر و کمبودهای مالی همچنان طبق برنامه‌ریزی از پیش تدوین شده خود در حال اجرای پروژه‌های عمرانی در مریانج هستیم.

وی پروژه‌های عمرانی را در اولویت کارهای شهرداری دانست و بیان کرد: با وجود شرایط آب و هوایی خاص استان همدان بهترین زمان اجرای پروژه‎های عمرانی در سطح شهر در ۶ ماه نخست سال است اما ما در فصول سرد سال از جمله پائیز نیز همچنان در حال اجرای برنامه‌های عمرانی خود هستیم.

شهردار مریانج ادامه داد: با تمام قدرت در حال اتمام پروژه‌های مصوب عمرانی هستیم تا قبل از شروع فصل زمستان این پروژه‌ها به اتمام برسد.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط