ورزش مریانج در همه حوزه ها پیشرفت کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، دکتر حاجی بابایی در جلسه هیئت های ورزشی با بیان اینکه ورزش عامل بازدارنده از آسیب های اجتماعی است، گفت: همدان در حوزه زیر ساخت ها جزو استان های برتر است و با استفاده از این ظرفیت باید ورزش همدان بین المللی شود.
دکتر حاجی بابایی در اولین جلسه هیئت های ورزشی مریانج در سال ۹۸ ، ضمن قدر دانی و اعلام رضایت از عملکرد ورزش مریانج و تغییرات محسوسی که ایجاد گردیده از ورزش به عنوان یک عنصر بازدارنده از آسیب های اجتماعی یاد کرد.
وی خاطر نشان کرد : در برنامه ششم توسعه توجه ای بی نظیر به ورزش شد که باعث رونق و توسعه زیر ساخت ها و تقویت هرچه بیشتر هیئت های ورزشی خواهد شد.
وی بیان کرد : اماکن ورزشی که در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد در کشور بی نظیر است و همدان در حوزه زیر ساخت ها جزو استان های برتر است و با استفاده از این ظرفیت باید ورزش همدان بین المللی شود.
حاجی بابایی افزود : با تصویب قانون ۲۷ درصد ارزش افزوده شرایط بسیار بهتری نصیب کشور شد که باید از این فرصت به خوبی در زمینه رشد و اعتلای ورزش بهره برد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان نیز حضور هیئت های ورزشی مریانج و فعالیت های ورزش این شهر را مثال زدنی عنوان کرد و ادامه داد : ورزش این شهر در تمامی حوزه ها خوب پیشرفت کرده و آمار و ارقام و نتیجه ای که حاصل شده و این همدلی مشهود در قیاس با شهرستانها جای امیدواری است.
وی گفت : تعداد هیئت های ورزشی مریانج و ورزشکاران بیمه شده و فعالیت های ورزشی این شهر در قیاس با شهرستان ها چشمگیر است و حاکی از آن است که در این شهر ظرفیت و پتانسیل خوبی وجود دارد که از آن در مسیر درست استفاده شده و از هیئت های ورزشی انتظار است با حمایت مسئولین از این پتانسیل استفاده بهتری داشته باشند.
رئیس اداره ورزش و جوانان مریانج نیز در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی از روند و فعالیت های این اداره در بخش های مختلف و ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های مجدانه دکتر حاجی بابایی و مهندس جهانشیر مدیر کل وحترم ورزش و جوانان گفت: با راه اندازی ۷ هیئت ورزشی ، در حال حاضر ۲۰ هیئت ورزشی در مریانج فعالیت دارند که با تعامل خوبی که با هیئت های استان ایجاد شده است شاهد اتفاقات رضایت بخشی بوده ایم.
سید امیر حسینی گفت: سرانه فضای ورزشی مریانج با وجود مجموعه بی نظیر معلم شهید سردار علیرضا حاجی بابایی قریب به ۲ متر مربع است که این بی نظیر است.
وی ادامه داد: ۱۱۰۰ ورزشکار بیمه شده داریم که در قیاس با سال های قبل به رشد ۲ برابری رسیده ایم.
۱۱۰۰ ورزشکار بیمه شده،۳۵ مربی در حال فعالیت در مجموعه،۳ سازمان مردم نهاد که عملکردشان در سطح استان مطرح است ،۱۳ رشته ورزشی در قسمت بانوان که تحولی عظیم در ورزش بانوان ایجاد شد،۷ روستای زیر مجموعه این اداره ، انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و ارگان ها و نهادها و کسب عناوین قهرمانی کشور و استان و عضویت در تیم های ملی توسط ورزشکاران شهر مریانج ، میزبانی ها و برگزاری مسابقات ، اردوها و دوره های آموزشی ملی و بین المللی در مجموعه و برگزاری همایش های فرهنگی – ورزشی – مراسمات مذهبی و همکاری با موسسات خیریه و بهزیستی و دیدارهای ماهانه با خانواده شهدا و جانبازان از مواردی بود که رئیس اداره ورزش و جوانان مریانج به آن اشاره داشت .
روسای هیئت های ورزشی نیز هر کدام به ارائه گزارش عملکرد پرداختند و درخواست های خود را مطرح نمودند.

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com