هفته تربیت‌بدنی بهانه دور هم جمع شدن پیشکسوتان فوتبال

به گزارش پایگاه اطلاع شهرداری مریانج، رئیس هیأت فوتبال مریانج از برگزاری یک دوره تورنمنت دوستانه فوتبال پیشکسوتان به مناسبت هفته تربیت‌بدنی، در این شهر خبر داد.

غلامرضا چایانی با اشاره به برگزاری مسابقات گرامیداشت هفته تربیت بدنی در مریانج، اظهار کرد: هیأت فوتبال مریانج هر ساله در هفته تربیت بدنی اقدام به برگزاری یک دوره تورنمنت دوستانه می‌کند.

وی ادامه داد: در مسابقات سال جاری ۶ تیم پیشکسوتان شهرداری مریانج، اداره کل ورزش و جوانان، شدیدی همدان، شهدای مریانج، الوند همدان و فرهنگیان در این مسابقات حضور دارند که در دو گروه سه تیمی برابر هم صف‌آرایی می‌کنند.

رئیس هیأت فوتبال مریانج از نام‌گذاری این مسابقات با یاد و خاطره شهید شاخص شهرستان خبر داد و افزود: این مسابقات که به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار می‌شود، تحت عنوان و یادواره سردار شهید حبیب‌الله مظاهری شهید شاخص سال ۹۵ شهرستان همدان برگزار می‎شود.

چایانی بیان کرد: این مسابقات سال گذشته به عنوان گرامیداشت قافله‎سالار مدافعان حرم، سرلشکر شهید حاج حسین همدانی برگزار شده بود.

وی ادامه داد: تیم‌ها در مرحله گروهی در سه هفته به مصاف هم می‌روند که هفته دوم آن نیز به اتمام رسیده است و بعد از پایان هفته سوم، تیم‌های صعودکننده باید در مرحله حذفی برابر هم به میدان بروند.

رئیس هیأت فوتبال مریانج با بیان اینکه این مسابقات در سطح خوبی برگزار می‌شود و تیم‌های زیادی از سراسر استان مایل به شرکت در این مسابقات هستند، گفت: با توجه به کم بودن زمان، ۶ تیم در این مسابقات حضور پیدا کردند.

وی گفت: از اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون توسعه ورزش این اداره کل، فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) همدان، مدیریت اورژانس همدان، رئیس اداره ورزش و جوانان مریانج برای مساعدت‌های معنوی خود در راستای بهتر برگزار شدن این مسابقات، قدردانی می‌کنم.

چایانی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فینال این دوره از مسابقات در اواسط اوایل آبان ماه با حضور مسؤولان استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط