میزبانی مریانج از تیم ملی نوجوان ایران در آسیا

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، شهر مریانج و مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی بار دیگر قرار است که میزبان تیم ملی ایران در یک رویداد آسیایی باشد.

پس از برگزاری موفق مسابقات زیر ۱۴ سال آسیا در استان همدان و البته شهر مریانج، بار دیگر یک رویداد خوب آسیایی این بار در رده‌سنی نوجوانان به استان همدان والبته شهر مریانج سپرده شده است.

قرار است مرحله مقدماتی نوجوانان آسیا در این شهر برگزار شود و تیم ملی ایران با تیم‌های مالدیو، فلسطین و افغانستان به رقابت بپردازد.

رئیس هیأت فوتبال مریانج با اعلام این خبر افزود: مسابقات گروه سوم از مرحله مقدماتی فوتبال قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا از ۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه امسال به میزبانی مریانج برگزار می‌شود.

جعفر خان‌بابایی کرد: تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در این مسابقات با تیم‌های افغانستان، فلسطین و مالدیو همگروه است.

وی بیان کرد: بر این اساس تیم‌های ایران و مالدیو از ساعت ۱۹:۴۵ روز چهارشنبه ۲۷ شهریور به مصاف هم می‌روند و افغانستان و فلسطین نیز ساعت ۱۶:۴۵ همین روز دیدار می‌کنند.

رئیس هیأت فوتبال مریانج افزود: جمعه ۲۹ شهریورماه نیز مالدیو و افغانستان از ساعت ۱۶:۴۵ دیدار خواهند کرد و فلسطین – ایران ساعت ۱۹:۴۵ به مصاف هم می‌روند.

وی یادآور شد: یکشنبه ۳۱ شهریور ماه نیز ایران – افغانستان ساعت ۱۸:۴۵ و فلسطین و مالدیو ساعت ۱۵:۴۵ با هم رقابت خواهند کرد.

خان‌بابایی خاطرنشان کرد: این مسابقات در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج برگزار خواهد شد و ورزشگاه‌های شهدای قدس و کارگران همدان نیز به عنوان محل تمرین تیم‌ها تعیین شده‌اند.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com