مسابقات فوتسال «جام بصیرت» در مریانج به آخر خط رسید

رئیس هیأت فوتبال مریانج گفت: مسابقات فوتسال جایزه بزرگ «جام بصیرت» مریانج که به مناسبت ایام‌الله نهم دی‌ماه برگزار شده بود با قهرمانی تیم سیسیل به اتمام رسید.

جعفر خان‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال در شهر مریانج، اظهار کرد: هیأت فوتبال مریانج در راستای گرامیداشت یوم‌الله نهم دی‌ماه اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال با شرکت ۱۶ تیم از بهترین‌های استان و نفرات شاخص فوتسال همدان کرد.

وی با بیان اینکه پس از ۴۰ روز، در نهایت روز گذشته تیم برتر این مسابقات مشخص شد، با اعلام تیم‌های حاضر در این رویداد بیان کرد: در این رویداد با حضور تیم‌های دانشگاه بوعلی، اداره راه و شهرسازی، مرصاد، آریا الوند، مهرازبتن، شهدای بهادربیگ، شهید فرجی، شهید امینی، سیسیل، غدیر ولیعصر، شهدای غواص، رسانه ورزش همدان، شهید جهان‌آرا، ایرانیان، یاران و شهید همدانی در تالار ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی مریانج برگزار شد.

رئیس هیأت فوتبال مریانج اضافه کرد: در نهایت تیم‌های سیسیل، یاران، دانشگاه بوعلی و شهدای بهادربیگ بعد از دیدارهای مقدماتی و حذفی به مرحله نهایی راه پیدا کردند که در نهایت دو تیم سیسیل و یاران به دیدار فینال راه یافتند و تیم‌های دانشگاه بوعلی و شهدای بهادربیگ برگزارکننده دیدار رده‌بندی شدند.

وی تأکید کرد: در دیدار رده‌بندی تیم دانشگاه بوعلی موفق شد از سد تیم شهدای بهادربیگ عبور کند و به مقام سومی برسد.

خان‌بابایی افزود: در دیدار فینال نیز تیم‌ سیسیل متشکل از بازیکنان به‌نامی همچون وحید شانه‌ای، سید جمال معصومی، امین وکیلی، وحید میرزایی و … موفق شد با نتیجه چهار بر سه از سد تیم قدرتمند یاران که از بازیکنانی همچون حامد جباریان سود می‌برد عبور کند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

وی از برگزاری مراسم اختتامیه این رویداد سخن گفت و بیان کرد: مراسم اختتامیه این رویداد نیز بلافاصله بعد از اتمام این بازی‌ها با حضور شهردار و رئیس هیأت فوتبال همدان، معاونین اداره‌کل ورزش استان، امام جمعه مریانج، شهردار و اعضای شورای شهر مریانج و تنی چند از مسئولان، پیشکسوتان و ایثارگران استان و شهر مریانج برگزار شد.

رئیس هیأت فوتبال مریانج یادآور شد: قضاوت این بازی‌ها نیز برعهده داوران مطرحی از جمله امید مصداقی، علی رشیدی، حمید شمس، مرتضی فاطمی، محمدرضا احمدی، مجتبی دی‌آبادی، مجتبی مظاهری و علی سعادتی بود.

وی خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا همه ساله این بازی‌ها را با عنوان «جام بصیرت» همه ساله در ایام نهم دی در مریانج برگزار کنیم.

نوشته های مرتبط