مریانج قطب اردو تیم‌های ملی کشور می‌شود / بازدید سُفرای کشورهای عربی از ورزشگاه شهید حاجی‎بابایی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وخدمات الکترونیک شهرداری مریانج، حمید سیفی در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر مریانج، با اشاره به پتانسیل موجود در شهر مریانج، اظهار کرد: شهر مریانج با دارا بودن یک ورزشگاه بسیار مجهز و دارای تمامی امکانات ورزشی در کشور کم‌نظیر است لذا می‌طلبد با برنامه‌ریزی درست، ایجاد انگیزه در راستای بالا بردن بهره‌ورزی مجموعه از ظرفیت آن به‌درستی استفاده شود.

وی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده، در صدد هستیم تا در آینده‌ای نزدیک شهر مریانج و مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی به قطب، اردوهای ملی برای تیم‌های مختلف کشورمان بدل خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: در حال حاضر با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق مدیرکل روابط بین‌الملل وزارت ورزش مقررشده سُفرای کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای بازدید از ظرفیت‌های استان خصوصاً مجموعه شهید حاجی‌بابایی به همدان سفر کنند تا زمینه لازم برای حضور ورزشکاران کشورهای عربی در استان همدان را فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر ضرورت شناسنامه‌دار کردن مجموعه‌های ورزشی استان خصوصاً مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی مریانج، گفت: در خصوص مشکلات حقوقی مجموعه نیز تیمی مجرب برای پیگیری و رفع مشکلات تشکیل خواهد شد تا با بهره‌گیری از حمایت شهرداری و شورای شهر مریانج محدودیت‌های موجود را رفع کنیم.

فعال شدن رشته‌های ورزشی در مریانج ضرورت دارد

شهردار مریانج در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده در ورزش همدان، اظهار کرد: اقدامات انجام‌شده در مدت کوتاه انتصاب سیفی ‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بسیار خوب وقابل مشاهده است.

محسن معصوم‌علیزاده، تصریح کرد: قطعاً با حمایت‌های استاندار و نمایندگان محترم مجلس، شاهد موفقیت و پیشرفت‌های بیش از بیش ورزش استان در همه سطوح خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر از نظر مثبت و روحیه تعاملی مدیرکل ورزش و جوانان استان، بیان کرد: امیدواریم حضور شما در استان زمینه ارتباط هرچه مؤثرتر با شهرداری را فراهم کند تا بخشی از مسائل پیرامون ورزش و جوانان شهر مریانج خصوصاً مجموعه شهید حاجی‌بابایی برطرف شود.

شهردار مریانج، فعال سازی همه رشته‌ها را یکی از ضروریت‌های ورزش شهر مریانج عنوان کرد و افزود: در حال حاضر تعداد محدودی از رشته‌های ورزشی در شهر مریانج فعال هستند که با توجه به زیرساخت‌های مطلوب و  سخت افزار لازم، می‌طلبد که دستگاه ورزش و جوانان استان همدان، اکثر رشته‌ها را در این شهر ایجاد کند.

وی مریانج را شهری با سابقه فرهنگی بالا معرفی کرد و گفت: شهر مریانج علاوه بر قدمت طولانی خود، از سابقه فرهنگی خوبی برخودار است و اکثر حکات مردمی شکل گرفته استان، از زمان انقلاب تا کنون برخواسته از همین شهر بوده است..

معصوم‌علیزاده خاطرنشان کرد: اوج دلاورمردی مردم این شهر در دوران دفاع مقدس رقم خورده است و جوانان این شهر، در حوزه ورزش نیز از سابقه درخشانی برخودار هستند و مدال ها وافتخارات زیادی برای ورزش استان کسب کرده‌اند.

 

نوشته های مرتبط