مریانج دارای مردمانی انقلابی و مدافع فرهنگ عاشوراست

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و خدمات الکترونیکی شهرداری مریانج، آیت الله حبیب الله شعبانی امام جمعه همدان در دیدار با امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معتمدین شهر مریانج با اشاره به سابقه انقلابی این شهر خاطر نشان کرد: صحبت کردن از مریانج صحبت کردن از ولایت، دفاع از آرمان ها و عاشورا است.

وی افزود: کم تر شهری را می توان مثال زد که اینقدر مردم انجا ولایتمدار، انقلابی و دغدغه های حفظ ارمان های اتقلاب را داشته باشند.
وی به برگزاری مراسم های مذهبی در این شهر اشاره کرد و گفت: جمعیتی که حتی در روز های اول ماه محرم در شهر مریانج انسان می بیند را نمی توان با هیچ یک از مراسم های دیگر مقایسه کرد.
وی تاکید کرد: فضای عمومی مریانج فضای سنتی است که در طول سالها حفظ شده است و بسیاری از آسیب های اجتماعی همانند بی حجاب و مشکلات خانواده ها که امروز با آن مواجه هستیم در این این شهر کمتر مشاهده می شود.
وی مریانج را شهری شهید پرور عنوان کرد و گفت: مریانج با حفظ بافت ولایی خود شهدای بزرگی را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است، شهدایی همچون حاجی بابایی و مظاهری که از افتخارات ما بوده اند.
وی یادآور شد: در کنار شهدای عزیز باید از جانبازان و ایثارگران مریانج نیز یاد کرد که با فداکاری های خود از انقلاب و اسلام با تمام وجود دفاع کردند.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com