مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری مریانج برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مریانج، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، شهرداری مریانج طی مراسمی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی از کارگران زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر کردند.

در این مراسم محسن معصوم‌علیزاده  ضمن تبریک روز کار و کارگر، در سخنانی کارگران را بازوی پر توان کشور دانست که موجب رشد و شکوفایی هر جامعه می باشند.

وی ضمن تبریک فرارسیدن روز کارگر افزود : شهرداری مریانج با تلاش شبانه روزی شما عزیزان توانسته است رضایت خاطر شهروندان گرانقدر را فراهم نماید.

شهردار مریانج ادامه داد: تکریم کارگران عزیز وظیفه تک‌تک ماست و باید گفت از اینکه این عزیزان ما را در ساختن شهری آباد و شایسته فرزندانمان با دستهای پینه بسته خود یاری می‌نمایند باید تشکر کرد و به احترام آنها سر تعظیم فرود آورد.

غلیزاده گفت: توجه به جایگاه کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسائلی است که در نگاه معصومین(ع) نیز به وضوح تشریح و تبیین شده است و گرامیداشت روز جهانی کارگر تعظیم به کار و تلاش بندگانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند .

وی بیان کرد: پیشرفت یک کشور مرهون زحمات کارگرانی است که بعنوان پایه اصلی نظام اقتصادی کشور با دستان توانمند و زحمتکش خود خدمت رسانی می کنند.

شهردار مریانج تاکید: باید تشکر ویژه‌ای هم از خانواده‌های کارگران عزیز نمود که با سعه صدر، از این قشر زحمتکش و همیشه در صحنه جامعه حمایت می نمایند.

وی با بیان اینکه تامین رفاه کارگران اولویت اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر مریانج است، خاطرنشان کرد: با وجود داشتن شرایط کاری کارگران در عرصه خدمت رسانی به شهروندان، تامین آرامش و معیشت آنان از مهم ترین اولویت ها است که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.

در ادامه این مراسم رئیس کمیسون خدمات شهری شورای اسلامی مریانج اظهار کرد: به واسطه تلاش و زحمات فداکارانه کارگران، مدیران می توانند طرح های خود را اجرایی کنند.

ابراهیم تراویدهادامه داد: برخی با تضییع حقوق و اموال عمومی زالوصفتانه  تنها به منافع خود توجه میکنند و متاسفانه برخی نیز با تشویق و تمجید از این افراد حمایت میکنند.

قابل ذکر است در این مراسم از کارگران منتخب شهرداری مریانج با اهدا لوح تقدیر و جوایز ارزشمندی تجلیل به عمل آمد.

DSC02401

نوشته های مرتبط