كشف بيش از یک كيلوگرم ماده مخدر «گل» در مریانج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، جمشید باقری از کشف ماده مخدر گل در مریانجخبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر در یکی از روستاهای اطراف شهر مریانج، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۷ مریانج قرار گرفت.فرمانده انتظامی شهرستان همدان از كشف یک كيلو و ۶۵۰ گرم ماده مخدر «گل» و دستگیری یک سارق و کشف موتورسیکلت سرقتی توسط مأموران كلانتری ۱۷ مريانج خبر داد.

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی و اخذ مجوز قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر  شدف گفت: در بازرسی از این مکان، یک کیلو و ۶۵۰ گرم ماده مخدر گل و حدود ۷۴ گرم تریاک و مشتقات آن به علاوه آلات و ادوات مصرف مواد مخدر کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: در مأموریتی دیگر، مأموران گشت کلانتری ۱۷ مریانج حین گشت‌زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت دارای پلاک دست‌نویس مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مقدماتی مشخص شد ،این موتورسیکلت سال ۹۴ از یکی از مناطق حاشیه شهر همدان به سرقت رفته که در این راستا مالک اصلی شناسایی و پس از ارائه مدارک، موتورسیکلت به نامبرده تحویل و متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

باقری در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و هرگونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به عملکرد پلیس را به سامانه ۱۹۷ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com