زیباسازی منظر شهری مریانج با کاشت گلهای فصلی تابستان

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، مدیر زیباسازی و فضای سبز شهری مریانج گفت: در آستانه فصل تابستان، گل‌های مخصوصاینفصل در سطح میادین، بوستان‌ها، باغچه‌ها، بلوارها و… در حال کاشت است.

مهدی جبرئیلی با اشاره به کاشت گل‌های تابستان در سطح شهر اظهار کرد: این واحد همه ساله علاوه بر گل‌کاری بهاره در شب عید، در آستانه فصل تابستان نیز با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری اقدام به گل‌کاری بسترهای فصلی فضای سبز شهری در معابر و میدان های شهر می‌کند.

وی ادامه داد: گلکاری فصلی نیز در کنار گلکاری دایمی همه ساله طی سه مرحله بهار، تابستان و پاییز در شهر صورت می گیرد.

مدیر زیباسازی و فضای سبز شهری مریانج گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان و مسافران تابستانی و همچنین با هدف زیباسازی و طراوت بخشیدن به پارک ها و میادین سطح شهر، طرح گلکاری تابستانه در فضای سبز شهر اجرا شده است.

وی افزود: علایق و سلایق شهروندان یکی از نکات مورد توجه شهرداری مریانج بوده و بخش عمده مطالبات مردم هم مربوط به زیباسازی منظرشهری و چهره آرایی شهر می باشد لذا این شهرداری تمام تلاش خود را در راستای افزایش طراوت، شادابی و سرسبزی در جای جای شهر به کار می گیرد و ارتقای کیفیت فعالیت ها و رضایتمندی شهروندان به طور مستمر در دستور کار قرار دارد.

جبرئیلی تصریح کرد: برای توسعه فضای سبز محدودیت‌های فراوانی وجود دارد در این شهرداری در طول سال پیش رو و سالهای آتی مهمترین هدف در زمینه فضای سبز شهری استفاده از الگوی مناسب کاشت و شیوه مصرف بهینه آب در سطح شهر می باشد.

وی بیان کرد: لذا به دنبال استفاده از گیاهانی که با اقلیم آب و هوایی استان همدان تناسب دارد هستیم تا علاوه بر بحث زیبائی شهر بتوان طیف رنگها و سرزندگی را در شهر مریانج مشاهده نمود.

مدیر زیباسازی و فضای سبز شهری مریانج بیان کرد: از همین رو گل‌های کوکب کوهی، کوکب الوان، سلبی، جعفری پایه کوتاه، اطلسی، میمونی و… به تعداد ۲۰ هزار بوته در حال کاشت است.

انتهای پیام/

20190709_130744_Film1 DSC02381

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com