رانندگی بدون گواهینامه، مرگ دو نوجوان را رقم زد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: نداشتن گواهی‌نامه و رانندگی زیر سن قانونی، تصادف دلخراشی را در شهر مریانج رقم زد و دو نوجوان را به کام مرگ برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، سرهنگ علی فکری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: متسفانه تصادفی در بلوار کمربندی شهر مریانج رخ داد که دو کشته بر جای گذاشت.

وی افزود: در این حادثه راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که هر دو زیر ۱۸ سال سن داشتند در اثر برخورد با کامیون، جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: راننده خودرو نوجوانی ۱۵ ساله بود که به همراه دوستش بدون اجازه والدین سوار خودرو شده و در حال عبور از کمربندی به کامیون پارک شده برخورد می‌کند.

فکری بیان کرد: تردد خودروهای سنگین در بلوار کمربندی شهر مریانج آزاد است و کامیون هم مقابل منزل راننده پارک بوده، اما راننده به دلیل نداشتن مهارت کافی، نتوانسته خودروی پژو را کنترل کرده و با سرعت به کامیون برخورد کرده و بخش جلو پژو زیر کامیون می‌رود.

وی اعلام کرد: راننده در دم جان باخته و سرنشین هم پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحت وارده فوت می‌کند؛ البته پلیس و نیروهای امدادی، کمتر از ۱۰ دقیقه پس از اطلاع از حادثه در محل وقوع آن حضور پیداکرده‌اند.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com