رئیس شورای شهر: خط جدید اتوبوسرانی در مریانج افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری مریانج، رئیس شورای اسلامی شهر مریانج گفت: خط جدید اتوبوسرانی در شهر مریانج افتتاح شد و از این پس ساکنان مناطق کوی آفتاب، کوی مهر و کوی زیبا می‌توانند از ناوگان حمل و نقل عمومی شهری استفاده کنند.
ولی آرمند اشاره به سرویس دهی اتوبوس‌های واحد به همه نقاط شهر مریانج، اظهار کرد: با پیگیری‌ها و تلاش‌های مجموعه شورای شهر و شهرداری مریانج و مساعدت سازمان حمل و نقل شهرداری همدان و معاونت اتوبوسرانی این سازمان، مقرر شد تا دیگر نقاط این شهر از ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: درخواست‌های بسیار زیادی از سوی ساکنان کوی زیبا، مسکن مهر، کوی آفتاب و حتی کوی مهتاب مبنی بر راه‌اندازی یک خط اتوبوس شهری به صحن شورا رسیده بود که در نهایت با پیگیری‌های شورای شهر و شهرداری مریانج این مهم صورت پذیرفت.
رئیس شورای اسلامی شهر مریانج بیان کرد: در نهایت خط اتوبوس شهری مسیر مریانج به امامزاده‌ عبداله دچار تغییر شد تا ساکنان مناطق فوق نیز بتوانند از ناوگان حمل و نقل عمومی برخوردار شوند.
وی گفت: اتوبوس‌های واحد در مسیر رفت به شهر همدان، بعد از میدان ولایت، وارد بلوار امام حسین(ع) شرقی شده و در یک ایستگاه به ساکنان کوی مهر خدمات ارائه می‎کند.
آرمند اضافه کرد: سپس این اتوبوس‌ها بعد از عبور از مسکن مهر، راهی بلوار سرداران خواهند شد و در نهایت پس از عبور کوی مهتاب، کوی زیبا، گلزار شهدا و کوی مهتاب به میدان ولایت باز خواهد گشت و پس از عبور از میدان کربلا راهی شهر همدان خواهد شد.
وی تصرح کرد: در حال حاضر تنها ۴ دستگاه اتوبوس در مسیر مریانج در حال خدمات دهی به شهروندان است که در صورت استقبال همشهریان، این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر مریانج خاطرنشان کرد: با طولانی‌تر شدن مسیر فوق، خوشبختانه زمان طی شدن مسافت برای رسیدن به انتهای خط تغییر نخواهد کرد و شهروندان بدون هیچگونه اتلاف زمانی به شهر همدان خواهند رسید.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط