خدمات ارزنده بسیجیان در ایام شیوع کرونا جلوه ای بی بدیل از فرهنگ ایثار بود

به گزارش روابط عمومی شهرداری مریانج، شهردار مریانج به مناسبت آغاز هفته بسیج با صدور پیامی، این رویداد را تبریک گفت. در پیام شهرداری مریانج آمده است.

“بسیجی” فرد عاشق سراز پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت می کند و شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.

ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می‌تواند به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد.بی شک خدمات ارزنده بسیجیان جان بر کف در ایام شیوع کرونا که باعث زدودن بسیاری از مشکلات مردم از جمله ضدعفونی حالصانه  معابر در نیمه های شب ،جمع آوری و توزیع کمک های مومنانه و تولید ماسک و…شد جلوه ای بی بدیل از خلق حماسه ای دیگر بود مه برکسی پوشیده نمی ماند.

اینجانب هفته بسیج را خدمت همه ی بسیجیان سرافراز شهر مریانج  تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان توفیق روز افزون خدمت در راه آرمان های نظام اسلامی  آرزومندم.

انتهای پیام/

 

نوشته های مرتبط