حاج قاسم‌ها قدرت دفاعی کشور را تضمین کردند/ کسی نمی‌تواند به ایران نگاه چپ کند

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و خدمات الکتورنیکی شهرداری مریانج، معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه حاج قاسم‌ها قدرت دفاعی ما را تضمین کرده است و کسی نمی‌تواند به ایران نگاه چپ کند، گفت: باید دولت و مجلس تراز انقلاب ایجاد کنیم تا مشکلات داخل کشور نیز حل شود.سردار سالار آبنوش امشب در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش در جبهه مقاومت که در مسجد جامع شهر مریانج برگزار شد؛ با اشاره به شروع زمان این شهدا اظهار کرد:  سردار سلیمانی در مراسمی با بغض در گلو و گریه گفت «کاظمی‌ها شهید شدند من قرار خود را از دست دادم و با خودم گفتم که قاسم چرا ماندی؟ شب‌ها از خواب بلند می‌شدم و با خود فریاد می‌زدم که قاسم به خودت برس که چرا شهید نشدی؟».

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه سردار سلیمانی مانده بود تا در جبهه مقاومت راه اسلام را پیش ببرد اظهار کرد: حاج‌قاسم ولایتمدار بود و در این راه با تمام وجود و عاشقانه کار کرد.

وی با بیان اینکه باید مراقب باشیم که از داخل آسیب نبینیم گفت: انقلاب ما اسلام ناب محمدی است، امروز عمار و سلمان داریم و شهدای ما هم همان شهدا صدر اسلام هستند فقط باید مراقب برخی عناصر نفوذی و اشعث‌ها در داخل باشیم.

آبنوش با بیان اینکه تمدن اسلام رهایی‌بخش است و پیامبر گرامی اسلام آن را به حرکت درآورده است گفت: کسی و ملتی می‌تواند تمدنی ایجاد کند که یک گفتمان جدید داشته باشد و از رهبری با طراز آن گفتمان و برنامه برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه این تمدن بزرگ حتماً دشمن بزرگ هم دارد افزود: مکتب و دین ما بزرگترین دین است، رهبران انقلاب ما بزرگترین رهبران دنیا و ملت ما هم بزرگترین و وفادارترین ملت به انقلاب هستند.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: امام خمینی(ره) همان قطاری را که پیامبر(ص) برای رهایی بشر تشکیل داد را ایجاد کرد زیرا ۱۴۰۰ سال بود که این قطار ایستاده بود، دشمنان بعد از غدیر رهبر را از جامعه اسلامی گرفتند.

وی با اشاره به اینکه تعداد کسانی که در طول این ۴۰ سال به اسلام روی آورده اند بیش از ۱۴۰۰ سال گذشته است گفت: بعد از پیامبر(ص) این قطار ایستاد و بعد از غدیر و در جریان سقیفه انحراف ایجاد شد اما بعد از ۲۲ بهمن ۵۷ این قطار دوباره توسط امام خمینی(ره) به حرکت درآمد.

آبنوش با بیان اینکه ما در گام اول انقلاب توسط امام راحل و رهبری و سردارانی چون شهید سلیمانی گفتمان اسلام را به دنیا نشان دادیم تأکید کرد: جبهه فعلی ما به وسعت همه عالم است و ما امروز در همه جای دنیا هستیم.

وی با بیان این مطلب که امروز ۹۵ شهر آمریکا علیه دولت خود و به نفع ایران تظاهرات کردند گفت: امروز کار سرداران ما کار عمارهای دوران پیامبر(ص) است.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به ولایتمداری سردار سلیمانی افزود: سردار طوری رفتار کرد که مبادا کوچکترین ناراحتی برای ولی فقیه ایجاد شود.

photo_2020-01-11_02-32-52

اگر تمام کاخ سفید را هم ویران کنیم یک تار موی شهید سلیمانی نمی‌شود

وی در ادامه با بیان اینکه برای ادامه‌دار بودن تمدن اسلام باید یک کشور مقتدر و قوی باشیم گفت: دشمن ما بویی از انسانیت نبرده است، کسانی که به دنبال مذاکره با دشمن هستند نیز در حماقت به سر می‌برند.

آبنوش گفت: طهرانی‌‌مقدم‌ها موشک ساختند، همدانی‌ها بسیج مردمی در منطقه تشکیل دادند و خون امثال آنها و حاج قاسم‌ها برای سرعت در ظهور امام زمان(عج) ریخته شد.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اقتدار ایران در هدف قرار دادن پایگاه نظامی آمریکا افزود: بالای پایگاه عین‌الاسد یک سقف الکترونیکی قوی داشت ولی ما آن را مختل کردیم و موشک‌های خود را به هدف زدیم.

آبنوش با اشاره به اینکه تمدن اسلامی در حال حرکت است و نظر ۸ میلیارد جمعیت به ما جلب شده است گفت: ائتلاف عبری ـ عربی ـ غربی جمع شده‌اند که در یمن برادران ما را زمین‌گیر کنند اما کور خوانده‌اند، ما به تمام مظلومان عالم کمک خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه ما باید قدر خود را بدانیم زیرا تمدنی را به حرکت درآوردیم که که زهرای مرضیه(س) برای آن شهید شد گفت: باز هم می‌گویم باید مراقب اشعث‌ها باشیم.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه ما اهل برنامه و مطالعه و تدبیر هستیم گفت: ما در دوران دفاع مقدس برای یک حمله به فاو ۸۰ سال سابقه اروند را مطالعه کردیم بنابراین کاری را بدون تدبیر انجام نمی‌دهیم.

وی افزود: ما امروز حاج قاسم های زیادی داریم امروز ۳۰ میلیون شیعه در نیجریه به احترام رهبر انقلاب ما بلند می‌شوند.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه ایران را یکی از کشورهای غنی و ثروتمند دنیا دانست و با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های داخل برای حل مشکلات بهره ببریم گفت: مگر می‌شود وزارت کشاورزی که عامل تأمین قوت مردم است، ۶ معاون آن در زندان باشند؟

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه حاج قاسم‌ها قدرت دفاعی ما را تضمین کرده است و کسی نمی‌تواند به ایران چپ نگاه کند اظهار کرد: چرا باید در داخل با مشکلات اقتصادی مواجه باشیم چون دولت و مجلس طراز انقلاب نیستند بنابراین باید با انتخاب اصلح در گام دوم انقلاب به این سمت و سو پیش رویم.

انتهای پیام/

photo_2020-01-08_10-17-15

نوشته های مرتبط