حاجی‌بابایی در جمع مردم، همدان به اوج حرکت خود برمی‌گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مریانج، حمیدرضا حاجی بابایی پس از اعلام قطعی نتایج انتخابات در جمع مردم حضور یافت و از همراهی آنها برای موفقیت در این دوره از انتخابات تقدیر کرد.

وی در ابتدا با بیان اینکه حماسه بزرگی در کشور شکل گرفت، اظهار داشت: همدان نیز در این حماسه بزرگ به خوبی حضور پیدا کرد.

وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه من امروز پس از انتخابات، راحت‌تر صحبت می‌کنم چون شائبه رأی ندارم، خاطرنشان کرد: در طول دو سال گذشته مباحثی از سوی نزدیکان در خصوص برگزاری انتخابات مطرح می‌شد و به من نیز پیشنهاد شد که به عنوان کاندیدا از همدان در انتخابات حضور پیدا کنم اما من هرگز به نمایندگی فکر نکرده بودم و جوابی به دوستان نزیک در این خصوص نداده بودم.

حاجی‌بابایی یادآور شد: به دلیل اینکه احساس کردم نیاز است که باید برای کمک به نظام و تغییر و تحول در کشور ورود پیدا کنم، وارد عرصه انتخاباتی شدم، منت مردم همدان را کشیدم و در جمع آنها به عنوان کاندیدا حضور یافتم در صورتی که افراد و نزدیکان می دانند که بر اساس نظرسنجی‌ها می توانستم آراء زیادی را در تهران کسب کنم اما حتی یک لحظه هم تعلل نکردم که در همدان کاندیدا شوم .

وی اظهار داشت: آمدم و صادقانه کار را شروع کردم به طوریکه حضور من در جمع مردم در ایام تبلیغات بود و یک هفته بیشتر در خدمت مردم نبودم هرچند بر اساس ضوابط و قوانین نیز پیش از شروع انتخابات در برخی جمع ها حضور داشتم و مباحثی را مطرح کردم.

DSC01917

شکل‌گیری فصل جدید در همدان

حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه اعتقاد دارم وقتی در جمع مردم حضور دارم نیازی به توضیح نیست، خاطرنشان کرد: مردم آنقدر بصیرت دارند که همه چیز را تشخیص دهند و امروز نیز با لطف خود، رأی تاریخی را به ولایت و ارزش ها در صندوق انداختند و با حضور آنها، فصل جدیدی در استان همدان شکل گرفت.

وی ادامه داد: در ایام انتخابات بحث، گفتگو و رقابت جریان دارد اما امروز رقابت تمام شده و باید به این فکر رسید که نظام جمهووی اسلامی را مساعدت و تقویت کرد.

منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در انتخابات ۷ اسفند، گفت: سعی کردیم در انتخابات با تمام وجود، اخلاق را رعایت کنیم و به سمتی حرکت کنیم که رضای خدا در میان باشد.

وی با اشاره به اینکه حداقل هزینه ها را در تبلیغات انتخابات صرف کرده است، یادآور شد: پرداخت مبلغ تعدای از پوستوها و بنرها و تهیه شام و ناهار برای نمایندگان ستادم در شعب اخذ رأی، کل هزینه ای بود که در حضورم در این دوره از انتخابات صرف شد.

حاجی بابایی بیان کرد: سعی بر این بود که فرهنگی بنا شود که بتواند در کشور و نظام اثرگذار باشد و خوشبختانه مردم به این موضوع کمک کردند.

وی در ادامه از مردم شهرهای همدان و فامنین، مریانج، قهاوند، جورقان و ۱۶۴ روستای تابعه تقدیر کرد و افزود: باید از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و کمک آنها به نظام تقدیر کرد .

حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه داوطلبی نوعی عبرت است که نشانده میزان موفقیت خواهد بود، یادآور شد: باید از داوطلبان نیز تقدیر کرد که باعث حضور گسترده مردم شدند.

DSC01915

انتخابات قدمی است برای اینکه کمی انسان‌تر باشیم

وی با تأکید بر رعایت اخلاق در تبلیغات انتخابات، خاطرنشان کرد: کارهایی که در دوران تبلیغات انجام می دهیم تأثیری کمتر از چهار سال نمایندگی در مجلس ندارد و انتخابات قدمی است برای اینکه کمی انسان تر باشیم.

نماینده منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: رنگ و بوی حضور مردم در انتخابات عاشورایی است و مردم کشور این حضور عاشورایی را به خوبی به ثبت رساندند.

وی تاکید کرد: از این پس باید تمام توان خود را به کار بگیریم و به سمتی حرکت کنیم که حضرت فاطمه زهرا(س) از ما راضی باشد.

اخلاق برنده‌ترین تیغ است

حاجی بابایی با بیان اینکه انتخابات ثابت کرد که اخلاق برنده ترین تیغ است، یادآور شد:  انتخابات نشان داد که مردم ولایتمدار و اخلاق‌مدار هستند و هرچه اطعات از اهل بیت بیشتر مورد توجه قرار گیرد استقبال مردم نیز بیشتر خواهد بود.

وی افزود: من در این انتخابات در خلوتم با خداوند به این باور رسیدم هرآنچه که اتفاق افتاد و ناراضی بودم در رشد من به ویژه در انتخابات مؤثر بود به طوریکه در مواردی اعتقاد داشتم اقداماتی باید انجام شود و هیئت نظارت نظر دیگری داشت و من نیز پذیرفتم که همین باعث موفقیت من شد.

DSC01911

هیچ وقت برای ساقط کردن کسی قدمی برنداشتم

حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه من از ابتدا تا امروز برای کسی بدخواهی نکردم ، گفت: تا امروز قدمی برای ساقط کردن کسی و بردن آبروی انسانی برنداشتم و اعتقاد دارم که باید با رقیب خود رقابت و در این مسیر انصاف را رعایت کنم.

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس دهم، یادآور شد: همیشه تلاش کردم سختی ها را به شیرینی ها تبدیل کنم و شاید همین هم باعث کمک خداوند به من شد تا بتوانم مسیر صحیحی را طی کنم.

وی با بیان اینکه مردم مسائل مختلف را حل کردند، اظهار داشت: هرآنچه که من باید برای حل آن تلاش می کردم، مردم انجام دادند و هیچ گره و مشکلی در مسیر موفقیت پیش نیامد.

DSC01918

به اندازه سر سوزن احساس غرور نکنید

حاجی بابایی تأکید کرد: به طرفداران توصیه می کنم با تکیه بر ایام فاطمیه از امروز حتی یک سر سوزن در کوچه و محل خود احساس غرور، پیروزی و شکست دیگران نکنند .

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: سعی همه بر این باشد که برنامه سازنده ای برای انقلاب داشته باشیم و مردم رابیش از گذشته به نظام، انقلاب و ولایت جذب کنیم.

حاجی بابایی همچنین تصریح کرد: سعی شود با این سرمایه عظیم به سمتی برویم که مجلسی قدرتمند را تشکیل بدهیم به طوریکه این مجلس قدرتمند به سمتی برود که بتواند همراه با دولت، مشکلات اقتصاد، اشتغال و بیکاری را رفع کند و مباحث مختلفی را کلید بزند.

وی افزود: از رسانه ها می خواهیم که کمک کنند فضای مقتدرانه ای که مردم استان همدان ایجاد کرده اند، تقویت شود.

فضای حزبی و گروهی تمام شد

وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه فضای حزبی و گروهی تمام شده است، گفت: امروز فضای در کنار هم قرار گرفتن با حفظ اصول و فضای خدمت به مردم بودن است و ما نیز باید به این سمت و سو حرکت کنیم.

حاجی بابایی در ادامه یادآور شد: افراد تأثیر گذار در استان روحیه تعامل و وحدت را حفظ کنند البته تاکید من بر این است که فضای کارآمدی، شفافیت، صادقانه سخن گفتن با مردم، ارائه آمار و ارقام دقیق و کمک کردن به یکدیگر را رعایت کنم.

DSC01928

سعی کردم فضای انتخابات فضای سیاه نمایی نباشد

وی افزود: سعی کردم که فضای انتخاباتی فضای سیاه نمایی نباشد بلکه تقویت نظام و اعتقاد به ولایت فقیه و رهبری باشد.

منتخب مردم همدان و فامنین در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سال آینده سال مهم و تعیین کنده ای برای کشور است و بسیاری از سیاست های نظام، سیاست های منطقه ای و تحولات جهانی در سال ۹۵ شکل می گیرد.

وی با بیان اینکه ایران ۲۱۹ هزار شهید تقدیم کرد تا پرچم حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) برافراشته شود، خاطرنشان کرد:  باید سعی کنیم که مشکلات مردم  برطرف شود و مردمی داشته باشیم که زندگی خوب و آرامی را داشته باشند.

حاجی بابایی افزود: امروز دو قطب وجود دارد که یک قطب پرچم اهل بیت است و یک قطب نیز افرادی هستند که با این پرچم مشکل دارند که قطب مخالف شامل آل سعود، آمریکا و اسرائیل است و در برابر این قطب باید مواضع روشن و صریح داشته باشیم و باید شفاف و روشن سخن بگوییم، از نظام دفاع کنیم و مواضع را دنبال کنیم.

DSC01791

همدان به اوج حرکت خود برمی‌گردد

وی خاطرنشان کرد: مردم بدانند که داوطلبانی که رأی کسب کردند، برای یکپارچگی کار و برنامه تلاش می‌کنند و سعی آنها بر این است که اقدامات قبلی را دنبال و اقدامات جدید انجام دهند تا استان به اوج حرکت های خود برگردد و حرکت‌های قوی و قدرتمندتر را انجام دهد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شاهد این موفقیت هستیم به این دلیل است که افرادی صاف، ساده و پاک آمدند و با دل پاک فضایی را فراهم کردند که این موفقیت حاصل شود.

وی افزود: مردم درسی دادند که اگر اعتقاد به نظام، اخلاق و انقلاب داشته باشیم موفقیت‌ها قطعی و حتمی است و هیچ چیز جلودار آن نیست.

وی در پایان توضیحاتی نسبت هب پروزه مصلای مریانج ارائه کرد.

نوشته های مرتبط