جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج با هدف هماهنگی و همکاری بیش از پیش بین سازمان های خدمات رسان و بررسی محاسن و معایب محدوده مریانج در موضوع مدیریت بحران برگزار شد.

جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج با حضور معصوم‌علیزاده شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر، تجری نماینده شورا ودیگر کارشناسان و مدیران کارگروه‌های مختلف این ستاد در دفتر شهردار مریانج برگزار شد.

در این جلسه ابتدا شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر مریانج در خصوص اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و برنامه های سال جاری در موضوع بحران از قبیل : آموزش مدیریت بحران در مساجد ، آموزش های طرح مدرسه آماده در مدارس، فرسودگی بیش از حد شبکه های آبرسانی  برگزاری مانور های تخصصی مدیریت بحران مباحثی را مطرح و در ادامه شهردار مریانج بر اهمیت مدیریت یکپارچه شهری تاکید داشت.

در ادامه مشکلات پیش رو و مدیریت بحران‌های احتمالی مورد بخث و گفتگو بود.

در پایان جلسه شهردار مریانج و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر جمع بندی موارد مطرح شده در جلسه و دستور پیگیری موارد مرتبط با بحران به کارشناسان ذیربط مطالبی را در خصوص موضوعاتی از قبیل: برگزاری کلاس های آموزشی برای اعضای ستاد، برگزاری مانورهای تخلیه امن و اسکان اضطراری، تعامل بیش از پیش ستاد مدیریت بحران با دیگر سازمانهای خدمت رسان و… .

انتهای پیام/

DSC01196 DSC01197

 

نوشته های مرتبط