جام بصیرت مریانج با قهرمانی تیم چرم اوستا به پایان خود رسید

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، رئیس اداره ورزش و جوانان مریانج گفت: اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال جام بصیرت که هرساله به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی برگزار می شود در روز جمعه با حضور مسئولین استانی از جمله مدیر کل ورزش و جوانان، معاون وی، امام جمعه شهرمریانج، نماینده دفتر دکتر حاجی بابایی، اعضای شورای اسلامی شهر مریانج و جمعی از پیشکسوتان و دهیاران روستاهای همجوار برگزار شد.
حسینی ادامه داد این مسابقات بزرگترین تورنمت فوتسال استان و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین های استان در آن حضور دارند و با هم به رقابت می پردازند.
وی ضمن تشکر و قدردانی از رئیس هیئت فوتبال مریانج و عوامل اجرایی مسابقات افزود: امسال مسابقات جام بصیرت با برنامه ریزی بهتر، بسیار پررنگ تر از سالیان گذشته و با استقبال چشمگیر تماشاچیان روبرو شد.
رئیس هیئت فوتبال مریانج نیز با بیان اینکه استقبال تیم های شرکت کننده بیشتر از سالیان قبل بود اضافه کرد: ما به خاطر یکسری محدودیت ها مجبور بودیم مسابقات را با حضور ۱۸ تیم قرعه کشی کنیم در حالی که بیش از ۳۲ تیم درخواست حضور و شرکت داده بودند و این بی سابقه بود.
جعفر خانبابایی افزود: این مسابقات به مدت ۴۵ روز به طول انجامید و در پایان تیم های چرم، تالار قصر مادر و عمران بتن مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند، تیم ابوتراب به عنوان تیم اخلاق، و مسعود هندی به عنوان بهترین دروازه بان مسابقات انتخاب شدند.
وی خاطر نشان کرد: در اختتامیه مسابقات جوایز تیم ها و نفرات برتر به صورت نقدی توسط مسئولین استانی اهدا شد.
انتهای پیام/

نوشته های مرتبط