تداوم حمایت از تیم تالاروحدت مریانج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: چتر حمایتی بر سرنمایندگان فوتبال همدان داریم به ویژه اینکه برخی تیم ها توسط بخش خصوصی اداره می شوند.
حمیدرضا حاجی بابایی در نشست بررسی وضعیت تیم تالار وحدت همدان با تمجید از فعالیت این باشگاه فعال در شهر مریانج به عنوان بخش خصوصی در ورزش اظهار داشت: این باشگاه سال هاست که در رشته های مختلف ورزشی بدون چشم داشت فعالیت داشته و افتخارات ارزنده نیز کسب کرده است.
وی بیان کرد: پیگیری مشکلات ورزش استان را یکی از وظایف خود می دانیم و به طور قطع حمایت جدی از تیم تالار وحدت یکی از نمایندگان استان همدان در لیگ دسته سه کشور خواهیم داشت.
حاجی بابایی خاطرنشان کرد: بررسی ها نشان می دهد که این تیم با برنامه ریزی مناسب در لیگ دسته سوم فوتبال کشور شرکت خواهد کرد.
وی گفت: حمایت از تیم هایی که توانسته اند پس از سپری کردن یک دوره موفقیت آمیز، در لیگ های کشوری حضور یابند، مهم و ضروری است.
در این نشست پیرامون مشکلات موجود در تیم تالار وحدت مریانج بحث و بررسی شد.
تالار وحدت مریانج با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان همدان جواز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کرد.
تیم تالار وحدت مریانج که از تیم های با سابقه و پرافتخار فوتبال استان همدان به شمار می رود، فصل آینده در لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور خواهد یافت.
انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com