تبریک شهردار مریانج به مناسبت آغاز چهل و دومین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری مریانج ،مهندس علیزاده به مناسبت آغاز چهل و دومین سالگرد انقلاب پیام تبریکی صادر نمودند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جاء الحق و ذهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

 

۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است، انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه‌ای است که در ۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.

انقلاب اسلامی ایران، تقلیدی از انقلاب‌های شرق و غرب نبود؛ باران رحمت خداوند برای ایجاد تحول حقیقی در نظام اجتماعی و سیاسی ایران و بازگشت به دامان اسلام راستین بود.

بی شک  می توان نقش مردم انقلابی مریانج  را در پیروزی انقلاب نقشی موثر و تاثیر گذار برشمرد  ،هیچ وقت نقش مردم انقلابی این خطه را در  توقف حرکت تانکها که برای  انجام کودتا بسوی تهران  در حرکت بودند  را  یادمان نمیرود.

آنها مردمی هستند از جنس آهن که در هر دوره با حرکت آگاهانه خود سینه فتنه را شکافته و ندای حق سر دادند

اینک در طلیعه چهلمین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهر  مریانج تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نمایم.

نوشته های مرتبط