برگزاری مسابقات کتابخوانی شور و شعور در کانون رایه الحسن(ع)

سومین دوره مسابقات کتابخوانی شور و شعور به مناسبت هفته کتاب و همزمان با ماه صفر از کتاب راز شادی امام حسین(ع) در قتلگاه در کانون فرهنگی و هنری رایه الحسن(ع) برگزار می شود.

محمد رضا پور سبزی، مدیر کانون فرهنگی و هنری رایه الحسن(ع) شهر مریانج گفت: سومین دوره مسابقات کتابخوانی شور و شعور به مناسبت هفته کتاب و همزمان با ماه صفر از کتاب “راز شادی امام حسین(ع) در قتلگاه” به نویسندگی اصغر طاهر زاده در کانون فرهنگی و هنری رایه الحسن(ع) شهر مریانج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۶۰۰ نفر در این مسابقه ثبت نام نموده‌اند، اظهار داشت: ۳ کمک هزینه کربلا و ۸ کمک هزینه مشهد مقدس از برخی جوایز این مسابقه کتابخوانی است.

وی ادامه داد: از کارهای مهمی که می تواند زمینه ساز فرهنگ مطالعه مفید در آینده باشد پرورش دانش آموزان کتابخوان است که مدیران فردای ما خواهند بود از این رو یکی از فعالیت ها در راستای مطالعه مفید تقویت فکری و جذب دانش آموزان به کتاب و کتابخوانی می باشد.

وی تصریح کرد: افزایش میزان مطالعه در میان عموم مردم باعث می‌شود تا ما در کشور شاهد ایجاد توسعه پایدار در بخش فرهنگ باشیم.

وی اظهار کرد: البته مطالعه فقط به کتاب خواندن محدود نمی‌شود و مطالعه تلویزیون، مطبوعات، بروشورها و… نیز نوعی مطالعه است.

نوشته های مرتبط