برگزاری مسابقات فوتبال جام سردار شهید حسین همدانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مریانج، رئیس هیئت فوتبال مریانج گفت: یک دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان یادواره شهید حسین همدانی در شهر مریانج برگزار شده است.

غلامرضا چایانی امروز در گفتگویی اظهار داشت: خوشبختانه هیئت فوتبال شهر مریانج با همکاری هیئت فوتبال استان همدان و اداره ورزش و جوانان مریانج در راستای گرامیداشت مقام شهید همدانی یک دوره مسابقات فوتبال را برای پیشکسوتان برگزار کرده است.

وی ادامه داد: این مسابقات با شرکت ۸ تیم شامل الوند همدان، شهید شدیدی، مخابرات، بانک صادرات، هیئت فوتبال بهار، شهرداری همدان، فرهنگیان استان و شهدای مریانج برگزار شده است.

رئیس هیئت فوتبال شهر مریانج بیان داشت: مسابقات در دو گروه چهار تیمی برگزار شده است که در نهایت بعد از ۱۴ بازی انجام شده در مجموعه شهید حاجی بابایی مریانج، تیم‌های راه یافته به مسابقات فینال و رده بندی مشخص شدند.

چایانی تصریح کرد: تیم‌های مخابرات و شهید شدیدی همدان به دیدار پایانی راه یافتند و تیم‌های الوند و شهدای مریانج نیز برای کسب عنوان سومی برابر هم به میدان خواهند رفت.

IMG_8467

وی افزود: پیشکسوتان فوتبال استان همدان که بسیاری از آنها را همزمان شهید همدانی تشکیل می‌دهد برای گرامیداشت یاد و خاطره این دلاور مرد مدافع حرم دور هم جمع شده‌اند تا فوتبال را بهانه‌ای برای تداعی یاد وی قرار دهند.

رئیس هیئت فوتبال مریانج عنوان کرد: در هر مسابقه تیم‌ها با اهدای شاخه گل و نثار فاتحه به تمثال شهید همدانی‌، مسابقه خود را شروع می‌کردند.

وی اضافه کرد: مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز شنبه هفته آینده با حضور تعدادی از مسئولین استانی و شهر مریانج برگزار خواهد شد و این هیئت با همکاری هیئت فوتبال استان همدان و اداره ورزش و جوانان مریانج برنامه ویژ‌ه‌ای را تدارک دیده است.

چایانی خاطر نشان کرد: در صورت فراهم شدن شرایط نیز با دعوت از خانواده این شهید گرانقدر، از صبر و استقامت این عزیزان نیز تقدیر خواهیم کرد.

 

نوشته های مرتبط