برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد در مریانج

مراسم گرامیداشت سوم خرداد و یادبود روحانی شهید «مصطفی قاسمی» در مریانج همدان با حضور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس همدان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، سردار «مهدی ظفری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان و حجت‌الاسلام «سیدمحمدتقی حسینی» مسئول عقیدتی و امور روحانیت اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس همدان با حضور در حوزه علمیه شهر مریانج در مراسم سوم خرداد و یادبود روحانی شهید «مصطفی قاسمی» شرکت کردند.

در این مراسم سردار ظفری به بیان توضیحاتی در خصوص عملیات بیت‌المقدس و آنچه در آزادسازی خرمشهر اتفاق افتاده بود پرداخت و  گفت: رزمندگان در زمان دفاع مقدس بسیار زیبا جنگیدند که باید توجه خاص به افکار و عقاید آن دوران شود.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس همدان تصریح کرد: در طول این چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی، دهه اول پر بارترین دهه از نظر اعتقادی و جهادی در مسیر الهی بود و در دهه چهارم قدرت‌های برخی کشورها بیشترین تلاش برای فشار بر مملکت اسلامی ما را دارند.

وی عنوان کرد: مخالفت امروز دشمن با انقلاب اسلامی، مخالفت با افکار و عقاید این انقلاب است چرا که موجب تشکیل حکومت جهانی و بیدار کردن افکار مردم در تمام نقاط دنیاست.

در ادامه  «نادم» راوی دفاع مقدس به روایتگری از آن دوران پرداخت و «اصغر حاجی بابایی» رزمنده دفاع مقدس نیز مراسم را به خاطراتی از دفاع مقدس مزین کرد.

این برنامه با حضور خانواده روحانی شهید مصطفی قاسمی، خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد.

بعد از اتمام مراسم مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان به همراه مسئول عقیدتی و امور ورحانیت این اداره‌کل برای تجدید بیعت با شهدا بر سر مزار شهدای شهر مریانج حاضر شدند.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com