برگزاری دومین جلسه با مدیران مدارس مریانج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، آسیبهای تحصیلی و معضلاتی که تحصیلات دانش آموزان را تهدید میکند، به یکی از دغدغههاب مهم شهری شده است.

از همین رو شهرداری و شورای اسلامی شهر به منظور بررسی علل  این مشکلات و هم اندیشی برای بهبود وضعیت، دومین جلسه را با مدیران مدارس سطح شهر مریانج برگزار کرد.

در این جلسه علیزاده شهردار، چایانی رئیس شورای اسلامی شهر و همه مدیران مدارس حض.ر داشتند.

در ابتدای جلسه محسن معصومعلیزاده ضمن تشکر از حضور مدیران در این جلسه، گفت: برطرف شدن مشکلات تحصیل دانش آموزان و مدارس از اولویت های مدیریت کلان شهر است.

شهردار مریانج ادامه داد: در جلسه گذشته موارد خیلی خوبی مطرح شد و ما نیز در جلسات خودمان با حضور تنی چند از فعالان فرهنگی شهر، این موارد را بررسی و به دنبال یک راهکار کارشناسی برای مقابله با آنها هستم.

در ادامه جلسه، علیرضا چایانی ضمن تشکر از همه فرهنگیان و معلمان شاغل در مریانج، گفت: در مجموعه شورای شهر در حد توان از هرگونه همکاری و هماهنگی برای توسعه تحصیلی دانش آموزان و وضعیت فیزیکی مدارس دریغ نخواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر مریانج بیان کرد: به طور مثال جلساتی را به مدیرکل آموزش و پرورش برگزار کرده این تا بتوانیم مبالغی که ماهیانه از حساب شهرداری مریانج به عنوان حق السهم به آموزش و پرورش می رسد، به خود مدارس این شهر تزریق کنیم.

در ادامه این جلسه و پس از هم اندیشی مدیران مدارس یبا شهردار و رئیس شورای شهر، مصوبات بسیار خوبی به تصویب رسید .

همچنین مقرر شد که شهرداری برای آموزش شهروندی در مدارس ابتدایی واقع در سطح شهر، همکاری لازم را به مدارس فوق داشته باشد و این کلاس ها حداقل چند بار تا پایان سال تخصیلی برگزار شود.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط