با حکم استاندار همدان، معصوم‌علیزاده در سمت شهردار مریانج ابقاء شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، قریب به ۸ شهردار در استان، ابقاء شدند که یکی از این آنها معصوم‌علیزاده، شهردار مریانچ بود.

شهردار مریانج که در دوره گذشته نیز در سمت شهردار مریانج حضور داشت در دوره پنجم شورای شهر مریانج با قاطعیت آرا به عنوان شهردار در سمت خودش ابقا شد که در نهایت پس از سه ماه، حکم انتصاب شهردار مریانج با تأیید وزارت کشور به امضا استاندار همدان رسید.

این حکم توسط مدیرکل شهری استانداری همدان طی مراسمی در صحن شورای اسلامی شهر مریانج به محسن معصوم‌علیزاده اهدا شد.

در این مراسم پس از سخنان نایب رئیس شورای شهر و سپس شهردار مریانج، مدیرکل شهری استانداری همدان، ضمن تبریک به انتصاب مجدد شهردار مریانج، افزود: سیاست استان بر این بوده است که شهردارانی که ابقا شده‌اند، مراسمی برای معارفه آنها برگزار نشود.

سید حسن جعفری ادامه داد: بحث مدیریت شهری برای مجموعه استان و شخص استاندار مهم است و امیدواریم مهندس علیزاده با ادامه برنامه‌های دوره گذشته خودش مریانج را به سمت توسعه حرکت دهد.

وی گفت: در ابلاغ حکم شهرداران همدان، سرعت خوبی را شاهد بودیم  و استعلام‌های قانونی کمی زمانبر است در نهایت باید به انتخاب خوب شورای شهر مریانج تبریک بگویم و این انتخاب و اخبار واصله از شهر مریانج، چیزی جز همدلی و وفاق اعضای شورای شهر را در بر ندارد.

مدیرکل شهری استانداری همدان بیان کرد: پیگیر مصوبات شورای شهر مریانح خواهیم بود و تا جایی که قانون اجازه دهد از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم شورای شهر و شهردار با همدلی برای خدمت به شهروندان خوب مریانج از هیچ کوششی دریغ نکنند.

همچنین در پایان حکم انتصاب دوره جدید شهردار به وی اهدا شد و طی حکم دیگری از زحمات چهارسال گذشته شهردار مریانج تقدیر شد.

انتهای پیام/

xfgndfgn aegdrg sdrgerg

نوشته های مرتبط