افتتاح چند طرح و بازدید از پروژه‌های عمرانی توسط شورای شهرستان

با حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان همدان، بخشدار مرکزی همدان، شهردار مریانج، اعضای شورای اسلامی مریانج و نمایندگان ادارات کل ورزش وجوانان، راه و شهرسازی و نهاد کتابخانه‌ها، از پروژه‌های عمرانی مریانج بازدید شد و چند طرح نیز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، بررسی مشکلات شورای اسلامی شهر مریانج سبب شده بود تا شورای اسلامی شهرستان همدان دستور جلسه خود را به منظور بررسی این پروژه‌ها قرار دهد.

به همیم منظور اعضای شوراس اسلامی شهرستان همدان و نمایندگان ادارات کل ورزش وجوانان، راه و شهرسازی و نهاد کتابخانه‌ها، با حضور در شهرمریانج ازنردیک شاهد روند پیشرفت فیزیکی طرح‌‎های مختلف عمرانی بودند.

در ابتدای این بازدید ساختمان‌های اداری شورای اسلامی شهر و همچنین ایستگاه اتش‌نشانی مریانج مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در ادامه از پروژه‌های بهسازی ورودی شهر (بلوار ارتش)، بازدید از جاده بوستان الوند، استخربانوان مریانج، کتابخانه و سینمای شهید مظاهری و ساختمان رفاهی تجاری شهرداری مریانج بازدید شد.

در پایان این بازدید، نشستی با حضور همه اعضاء برگزار شد و در نهایت در این جلسه، مقرر شد با پیگیری شورای اسلامی مریانج مشکل رانش زمین در جاده بوستان الوند مریانج توسط اداره کل راه و شهرسازی استان همدان رسیدگی شود. همچنین مشکل انشعاب آب و فاضلاب استخر بانوان مریانج توسط شورای شهرستان همدان پیگیری و توسط فرمانداری و اداره آب و فاضلاب همدان رسیدگی شود. پیگیری مشکلات ایستگاه اتوبوس مریانج واقع در میدان امامزاده عبدا… (ع) همدان و رسیدگی و ارتقای کیفیت این مکان توسط شهرداری همدان از دیگر مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/

DSC02419 DSC02472 DSC02428 DSC02455DSC02442 DSC02452 DSC02480 DSC02472 DSC02478 DSC02461

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com