از خادمان محرم در شهرداری تجلیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، با حضور شهردار مریانج، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری ،از سی و چهار نفر از کارمندان شهرداری، پاکبانان، کارگران فضای شهر، آتش نشانان و رانندگان شهرداری مریانج تجلیل شد.

محسن معصوم‌علیزادهدر این مراسم اظهار کرد: شهرداری مریانج در دهه محرم تمهیدات خوبی را اندیشیده و سهمی در خدمت به عزاداران امام حسین (ع) داشته و خدمات خوبی رو به شهروندان عزیز شهر اخلاق ارائه  داده است.

شهردار مریانج از فعالیت بیش از  ۳۴ نفر از پرسنل به شهرداری  به صورت مستقیم در دهه محرم خبر داد و افزود:  بیشترین حجم کار در این مدت بر عهده پرسنل خدمات شهری بوده  و ۱۴ نفر از پاکبانان به صورت ۲۴ ساعته وظیفه شستشوی خیابان ها و جمع آوری لیوان های یکبار مصرف را به عهده داشتند.

وی اظهار کرد:همچنین به همت کارمندان شهرداری نیز یک ایستگاه صلواتی در میدان شهید بهشتی نیز راه اندازی شد که نحوه توزیع آن بسیار جالب و البته ابتکاری بود و همچنین فضا سازی مناسبی نیز با همت واحد عمران و همچنین واحد زیباسازی و فضای سبز نیز انجام شد.

معصوم‌علیزاده تصریح کرد: همچنین واحد آتش نشانی نیز در این ایام به صوت آماده باش بودند و یک خودرو نیز به منظور شستشوی محل ذبح قربانی نیز در آماده باش بود.

شهردار مریانج خاطر نشان کرد: در این مدت تلاش کردیم تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم و از همکاری روسای هیات های مذهبی هم که امسال همکاری بهتری با شهرداری داشتند نهایت تشکر را دارم.

در پایان این مراسم هم از پرسنل فعال در ایام محرم تجلیل شد.

انتهای پیام/

DSC00204 DSC00208 DSC00252

نوشته های مرتبط