اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و دفع آبهای سطحی بلوار ارتش

عملیات جدول گذاری با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول بلوار ارتش و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی در حال اجراست.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری مریانج، مدیر فنی عمرانی شهرداری مریانج از جدولگذاری بلوار ارتش بعد از میدان کربلا به سمت شهر همدان خبر داد و افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر بلوار ارتش در حال اجرا می‌باشد.

مسعود علیمحمدی با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به حجم آب وارده به این معبر و جوابگو نبودن جوی آب فعلی، بازسازی کامل آن به روش جوی نهری و به طول ۷۰۰ متر طول در حال انجام است.

مدیر فنی عمرانی شهرداری مریانج تصریح کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت‌های عمرانی در این منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی، عملیات جدول گذاری رفوژ کناری این معبر نیز در حال انجام است.

وی تصریح کرد: این رفوژ در همین محدوده و بعد از بازار مبل به سمت ورودی شهر همدان قرار دارد که ۱۲۰۰ متر طول جدولگذاری و آماده کاشت گونه‌های گیاهی است.

علیمحمدی خاطرنشان کرد: در سال جاری به منظور دفع آبهای سطحی، عملیات عمرانی خوبی در سطح شهر صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

DSC02339 DSC02330 DSC02335

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com