آغاز فاز دوم بهسازی خیابان شهید مدنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، مدیر امور فنی عمرانی شهرداری مریانج با اشاره به آغاز عملیات فاز دوم بهسازی خیابان شهید مدنی گفت: فاز دوم بهسازی خیابان شهید مدنی شهر مریانج از اعتبارات داخلی این شهرداری آغاز شده است.

مسعود علیمحمدی بیان کرد: در این طرح قریب به ۲۰۰ متر باقی مانده از این خیابان به طور کامل بهسازی خواهد شد که شامل جدولگذاری، پیاده‌رو سازی، زیرسازی و آسفالت ریزی خواهد بود.

وی با اعلام جزئیات این طرح افزود: قریب به ۴۰۰ متر جدولگذاری به صورت کانیوو صورت گرفته است و حدود یک هزار متر مریع نیز پیاده‌رو سازی این مسیر خواهد شد.

مدیر امور فنی عمرانی شهرداری مریانج اظهار کرد: در حال حاضر عملیات جدولگذاری به طور کامل انجام شده است و پیاده‌روسازی مسیر نیز با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی طی ده روز آینده به اتمام خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در نهایت بعد از اتمام پیاده رو سازی، عملیات خاکبرداری و زیرسازی آن را شروع خواهیم کرد که در نهایت در اواسط مرداد ماه سال جاری روکش آسفالت کامل مسیر انجام خواهد شد.

علیمحمدی ضمن عذز خواهی ار ساکنان این خیابان، گفت: امیدواریم که ساکنان این مناطق به دلیل اجرای عملیات عمرانی عذر  شهرداری را پذیرا باشند و در طول اجرای کار با صبر خود همکاری صمیمانه‌ای با ما داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:  خیابان شهید مدنی یکی از خیابان‌های قدیمی شهر است که هنوز برای بازگشایی کامل آن چندین ملک وجود دارد که امیدواریم شهروندان و مالکان این منازل برای بازگشایی کامل این خیابان با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

Gggggggj RDGDF DFG

نوشته های مرتبط