آغاز عملیات تعریض محور رفت مریانج به امامزاده محسن (ع)

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداریی مریانج، رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای فرعی و روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز عملیات تعریض محور رفت امامزاده محسن خبر داد.
“مسعود عسگری ” در رابطه با این پروژه بیان کرد: عملیات اجرایی فاز اول تعریض محور امامزاده محسن از روستای سولان به سمت امامزاده محسن ( امامزاده کوه) با اعتباری بالغ برچهل میلیارد ریال آغاز گردید .این عملیات شامل زیر سازی و روسازی قسمت تعریضی و اجرای روکش سراسری است.
وی ادامه داد: با اتمام این عملیات محور مذکور از راه روستایی به راه فرعی درجه یک ارتقا می‌یابد عرض راه موجود به دلیل حجم ترافیک بالا در این محور مخصوصا در ایام تابستان و روزهای تعطیل جوابگوی نیاز مردم نبوده و عرض راه تعریض شده ، دو خط عبور آسفالته با عرض ۷.۳ متر و دو عدد شانه ۱.۴۵ متری خواهد بود.
وی یادآورشد: هدف از تعریض این محور تسهیل در عبور ومرور اهالی روستاهای سولان، برفجین، توییجین، و موییجین و همچنین با توجه به توریستی بودن منطقه، افزایش ظرفیت ترافیکی، ایمن‌سازی مسیر و توسعه گردشگری و رونق اقتصادی است.
لازم به ذکر است که عملیات احداث محور برگشت از امامزاده محسن تا تقاطع محور حیدره – مریانج نیز در سالهای گذشته آغاز شده که هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی حدود ۷۰ درصد است.

نوشته های مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com