پیام تسلیت شهردار مریانج در پی حملات تروریستی اهواز | شهرداری مریانج

پیام تسلیت شهردار مریانج در پی حملات تروریستی اهواز

13970430001155_Test_PhotoH

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، شهردار مریانج  در پی حادثه تروریستی صبح امروز در اهواز، در پیامی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان شریف کشورمان را تسلیت گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حمله ددمنشانه و تروریستی در اهواز و به شهادت رساندن مردم مظلوم و بی دفاع کشورمان، بار دیگر نمایش اقدام کور و رذیلانه جنایتکارانی بود که اقتدار و عزت ایران اسلامی را هدف قرار داده اند.
بی تردید مقاومت و ایستادگی مردم و نظام در برابر گروه های تروریستی و جریانات افراطی و تکفیری و همه توطئه ها و دشمنی ها را که با حمایت و پشتیبانی امریکا، رژیم صهیونیستی و برخی حامیان مرتجع منطقه، تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی و ملت های مظلوم منطقه و ایران اسلامی را نشانه رفته اند به شکست کشانده و یقینا این حرکت رذیلانه و ناجوانمردانه نیز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.
همزمانی این اقدام ددمنشانه از سوی یک گروه تروریستی با هفته دفاع مقدس یادآور توطئه ها و دشمنی های صدام و ایادی استکبار و دشمنان استقلال، هویت و انسجام ملت ایران است که در جنگ تحمیلی با شکست مواجه گردیدند و در طول چهل سال گذشته همه توطئه ها و طراحی های شیطانی خود را به کار گرفتند که با مقاومت و مقابله ملت و نظام با همه تهدیدات و توطئه ها هر روز بر اقتدار و عزت ایران اسلامی افزوده شد و امروز به عنوان قدرت تاثیرگذار منطقه ای خواب توطئه گران و دشمنان را به نابودی کشانده و این مسیر ادامه خواهد داشت.
شهادت مظلومانه این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت بزرگ و شریف ایران و بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض می نمایم که خون پاک آنان ملت و نظام ایران را در پاسداشت آرمان ها و مقابله با هر گونه توطئه دشمنان منسجم تر و محکم تر خواهد نمود. ان شاءالله.

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *