پیام تبریک شهردار مریانج به مناسبت روز خبرنگار | شهرداری مریانج

پیام تبریک شهردار مریانج به مناسبت روز خبرنگار

13970430001155_Test_PhotoH

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، مهندس محسن معصوم‌علیزاده با صدور پیامی ۱۷ روز روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه به خصوص خبرنگار شهر مریانج که در جراید و مطبوعات استان حضوری فاعل دارند را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است؛خبرنگاری رسالتی است که با آگاهی سازی، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند.

خبرنگاران و قلم نگاران، قاصدان و بذرافشانان صداقت، صراحت اند که واژگان را هنرمندانه کاشته و درخت امید را به بار می نشانند.امروز، جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت، صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی جامعه به گردش در می آید و شهامت و آگاهی اهل زمان را افزون تر میکند.

روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی است و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار، محمود صارمی و تبریک ۱۷ مرداد، روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان و بویژه شهر مریانج، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در یاری رساندن به شهرداری در انجام رسالت های خود، قدرانی نموده و برای تمامی خبرنگاران متعهد، کوشا، سلامتی و توفیق پویشی آگاهانه و سرشار از صداقت و اخلاق را از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *