پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز خبرنگار | شهرداری مریانج

چهارشنبه, ۲۸ شهریور, ۱۳۹۷

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز خبرنگار

gggvygyt

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج،  در پیام اعضای شورای اسلامی شهر مریانج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شجاع و متعهد آمده است: خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.

خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.

روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاشها و زحمات خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه قلم در انعکاس مطلوب رویدادها و اخبار جامعه قدردانی نمایم.

بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق و ارائه پیشنهادات و بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران به ویژه دستیابی به افق اهداف سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» است که این مهم با تعامل سازنده و پویای مسئولان و فعالان عرصه رسانه به تسریع محقق خواهد شد.

در پایانضمن قدردانی و سپاس ویژه از  همکاری صمیمانه خبرنگاران محترم رسانه های استان همدان به خصوص شهر مریانجکه با همراهی خود، یار و یاور مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف بوده اند، امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد توسعه روز افزون در شهر باشیم .

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *