حضور امت ولایتمدار مریانج در راهپیمایی روز 22 بهمن | شهرداری مریانج

حضور امت ولایتمدار مریانج در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن

rthtruj

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهردار مریانج، مردم ولایمتدار شهر مریانج به منظور منسجم برگزار شدن راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، با حضور در شهر همدان، دوشادوش دیگر مردم آزاده، نشان دادن که همچنان پیرو ولایت فقیه و نظام مقدس خود هستند.

مردم مریانج همراه با حجت السلام روحانی امام جمعه، معصوم‌علیزاده شهردار، آرمند و چایانی رئیس و نایب رئیس شورای شهر و دیگر مسئولان محلی، از ساعت ۱۰:۳۰ از محل امامزاده عبدالله حرکت خود را آغاز کردند و در پایان نیز با خواندن قطعنامه به کار خود پایان دادند.

در همین خصوص شهردار مریانج با انتشار بیانیه‌ای از حضور حماسی مردم ولایمتدار این شهر تقدیر و تشکر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ اسلام جز یک برهه از صدر اسلام، جوانانى مثل جوانهاى ایران ما سراغ ندارد و ملتى مثل ملت ایران در تاریخ ثبت نشده است.
حضرت امام خمینی(ره)

ملت بزرگ ایران بار دیگر گلبانگ حضور و شعور وبصیرت سردادند.
حضور حماسی مردم  سرفراز ایران ،در لبیک به خلق۲۲ بهمن تماشایی رهبر معظم انقلاب (مدظله الشریف)در جشن چهل سالگی انقلاب بی بدیل است.

هوشمندی وبیداری و فرصت شناسی و همبستگی و همدلی و حضور مردم در سراسر کشو ربه خصوص شهر مریانج، یک بار دیگر معادلات دشمنان نظام را برهم ریخت ، ندای  بصیرت وشور و شعور انقلابی ویکدلی مردم به جهانیان ثابت کرد،هیچ توطئه ای نمی تواند،امنیت و تمامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند،چرا که مردم بزرگترین پشتیبان این نظام هستند.

با تبریک این پیروزی بزرگ به محضر  رهبر فرزانه انقلاب و تقدیر از حماسه حضور ملت بزرگ ایران که با وجود مشکلات اقتصادی ومعیشتی ،برگ زرین دیگری بر اوراق درخشان  تاریخ انقلاب افزودند، از دولت و مجلس و قوه قضاییه ومدیران و مسئولین در تمام سطوح ،درخواست می نماییم  ،به پاس بزرگی این مردم همیشه در صحنه که در تمام ۳۹ سال انقلاب با نثار عزیزترین سرمایه های زندگی خود پشتیبان نظام بوده اند ، مصمم تر از دیروز  ، با تمام توان خود  به دور از نگاه های جناحی و سیاسی، با وحدت و یکدلی وهم افزایی تنها به مردم بیندیشند و عدالت محوری،پرهیز از اتلاف زمان،مبارزه با اشرافی گری و پاسخ به مطالبات برحق و  حل مشکلات مردم  تنها اولویت آنها باشد.

عزت و سرافرازی واقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهتزاز پرچم  عدالت،صلح و مهرورزی واقتدار  نشات گرفته از اسلام ناب محمدی(ص) درعرصه های بین المللی را از خداوند سبحان مسئلت می نماییم.

انتهای پیام/

dfghg etherth rthtrujیمایی

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *