جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج | شهرداری مریانج

چهارشنبه, ۲۸ شهریور, ۱۳۹۷

جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج

DSC01196

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج با هدف هماهنگی و همکاری بیش از پیش بین سازمان های خدمات رسان و بررسی محاسن و معایب محدوده مریانج در موضوع مدیریت بحران برگزار شد.

جلسه فصلی تابستان ستاد مدیریت بحران شهرداری مریانج با حضور معصوم‌علیزاده شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر، تجری نماینده شورا ودیگر کارشناسان و مدیران کارگروه‌های مختلف این ستاد در دفتر شهردار مریانج برگزار شد.

در این جلسه ابتدا شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر مریانج در خصوص اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و برنامه های سال جاری در موضوع بحران از قبیل : آموزش مدیریت بحران در مساجد ، آموزش های طرح مدرسه آماده در مدارس، فرسودگی بیش از حد شبکه های آبرسانی  برگزاری مانور های تخصصی مدیریت بحران مباحثی را مطرح و در ادامه شهردار مریانج بر اهمیت مدیریت یکپارچه شهری تاکید داشت.

در ادامه مشکلات پیش رو و مدیریت بحران‌های احتمالی مورد بخث و گفتگو بود.

در پایان جلسه شهردار مریانج و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر جمع بندی موارد مطرح شده در جلسه و دستور پیگیری موارد مرتبط با بحران به کارشناسان ذیربط مطالبی را در خصوص موضوعاتی از قبیل: برگزاری کلاس های آموزشی برای اعضای ستاد، برگزاری مانورهای تخلیه امن و اسکان اضطراری، تعامل بیش از پیش ستاد مدیریت بحران با دیگر سازمانهای خدمت رسان و… .

انتهای پیام/

DSC01196 DSC01197

 

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *