توسعه ورزش شهروندی با افزایش ست‌های ورزشی در شهر مریانج | شهرداری مریانج

چهارشنبه, ۲۳ آبان, ۱۳۹۷

توسعه ورزش شهروندی با افزایش ست‌های ورزشی در شهر مریانج

Recovered_JPEG Digital Camera_192

شهردار مریانج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج گفت: نصب ست‌های ورزشی در پارک‌های مریانج گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی است.

محسن معصوم‌علیزاده با اشاره به توسعه ورزش شهروندی، اظهار کرد: وجود فضاهای ورزشی در همه جای دنیا حق شهروندی است و در این راستا، امکاناتی مهیا شده تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روانی خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: ورزش، بخشی از زندگی سالم است و در دهه‌های اخیر هر روز به تعداد کسانی که ورزش می‌کنند افزوده می‌شود و همه مدیران به خصوص مدیران شهری موظف هستند تا شرایط لازم را فراهم آورند.

شهردار مریانج بیان کرد: نصب وسایل ورزشی در پارک‌ها گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی بوده که در چند سال اخیر در مریانج به مرحله اجرا در آمده است.

وی با بیان اینکه شهرداری مریانج برای توسعه ورزش شهروندی اقدام به بازسازی و مرمت لوازم ورزشی نصب شده در سطح پارکهای مریانج کرده است، بیان کرد: در در ابتدای سال جدید تعداد ۱۵۰ دستگاه ورزشی تعمیر و بازسازی شده است.

معصوم‌علیزاده تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های نصب شده در بوستان‌ها و ایستگاه‌های ورزش شهر، از استانداردهای بین المللی برخوردار بوده و حتی نحوه استفاده صحیح آن کنار دستگاه توضیح داده شده است.

وی از افزایش تعداد ایستگاه‌های ورزش شهری خبر داد و افزود: در حال حاضر تعداد دو ایستگاه ورزش و سه بوستان در سطح شهر مریانج وجود دارد که ست‌های ورزشی برای استفاده شهروندان در آن نصب شده است.

شهردار مریانج از گلنگ‌زنی یک بوستان تخصصی ورزش در مریانج خبر داد و اظهار کرد: یک بوستان تخصصی ورزش که به همین نام نیز نامگذاری شده است نیز در سال گذشته کلنگ‌زنی شد که تا به امروز با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی همراه بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین یک زمین مینی‌فوتبال و والیبال نیز در بوستان الغدیر در حال آماده سازی است تا شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند.

معصوم‌علیزاده خاطرنشان کرد: انجام فعالیت های ورزشی، تاثیر مهمی بر سلامت جسمی و روانی افراد و به تبع آن جامعه دارد، پس هر قدمی که در راستای افزایش امکانات پرداختن به این فعالیت‌ها برداشته شود، قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *