بهسازی خیابان شهید مدنی آغاز خواهد خورد | شهرداری مریانج

بهسازی خیابان شهید مدنی آغاز خواهد خورد

DSCF0160

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، مدیر امور فنی عمرانی شهرداری مریانج با اشاره به بهسازی خیابان شهید مدنی، اظهار کرد: خیابان شهید مدنی یکی از خیابانهای قدیمی شهر می‌باشد که سالها برای بازگشایی آن زمان در برداشته است.

وی ادامه داد: در سال جاری عملیات جدول‌گذاری و پیاده رو سازی قسمت‌هایی که به طور کامل بازگشایی شده است، انجام خواهد شد تا حداقل قبل از آغاز مراسم‌های دهه اول محرم آماده شود.

مسعود علیمحمدی بیان کرد: خوشبختانه در اوایل سال جاری نیمی عملیات لوله گذاری آب کشاوری که از این خیابان عبور می‌کند انجام شده است و سعی ما بر این است که قبل از آغاز عملیات زیرسازی، نیم دیگری از آن را هم لوله‌گذاری کنیم.

وی تاکید کرد: تا چد روز آینده عملیات جدولگذاری و سپس جالیزکاری زیرسازی این خیابان اجرایی خواهد شد تا این معبر نیز به مانند دیگر خیابانهای شهر دارای پیاده رو و آسفالت مناسب شود.

مدیر امور فنی عمرانی عمومی شهرداری مریانج ضمن عذز خواهی ار ساکنان این خیابان، گفت: امیدواریم که ساکنان این مناطق به دلیل اجرای عملیات عمرانی عذر را شهرداری را پذیرا باشند و در طول اجرای کار با صبر خود همکاری صمیمانه‌ای با شهرداری داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *