برگزاری مسابقات فوتسال جام بصیرت به میزبانی مریانج | شهرداری مریانج

چهارشنبه, ۲۳ آبان, ۱۳۹۷

برگزاری مسابقات فوتسال جام بصیرت به میزبانی مریانج

jhvjh
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، رئیس هیأت فوتبال مریانج از برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال جام بصیرت به میزبانی شهر مریانج خبر داد.

جعفر خانبابایی اظهار کرد: مسابقات فوتسال جام بصیرت از روز سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی هیات فوتبال مریانج و در سالن ورزشی شهید حاجی‌بابایی با حضور ۱۶ تیم آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات براساس آیین‌نامه و قوانین رایج کمتیه فوتسال هیات فوتبال برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم حاضر در چهار گروه چهار تیمی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس هیأت فوتبال مریانج خاطرنشان کرد: در گروه اول این مسابقات تیم‌های شهید فرجی، سیسیل، تیم شهید امینی و غدیر دیزج حضور خواهند داشت.

خانبابایی افزود: در گروه دوم هم چهار تیم مرصاد، یاران، آریاالوند و تیم شهید حسین همدانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و در گروه سوم هم تیم‌های شهید جهان‌آرا، معراج‌بتن، ایرانیان و شهدای بهادربیگ حضور دارند.

وی بیان کرد: اما در گروه چهارم تیم رسانه‌ورزش استان همدان با سه تیم دانشگاه بوعلی همدان، اداره راه‌وشهرسازی و شهدای غواص هم‌گروه شد.

رئیس هیأت فوتبال مریانج گفت: روز سه‌شنبه بازی ابتدایی این مسابقات میان دو تیم شهید فرجی و سیسیل برگزار خواهد شد، ضمن اینکه مرصاد و یاران هم در همین روز به مصاف هم می‌روند و در ادامه رقابت‌ها، تیم‌ها در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه با هم روبرو می‌شوند.

خانبابایی  به برگزاری اختتامیه مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهرستان همدان در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج اشاره کرد و افزود: در فینال این مسابقات تیم اداره کل ورزش استان چهار بر سه از سد تیم تالاروحدت مریانج عبور کرد و قهرمان شد، همچنین در رده‌بندی هم تیم شدیدی با نتیجه پنج بر دو مخابرات را شکست داد و سوم شد.

گفتنی است در مسابقات فوتسال جام بصیرت تیم رسانه ورزش با مربی‌گری مصطفی کاشی و سرپرستی فرشید گل‌محمدی حاضر خواهد بود و خبرنگاران در نخستین دیدار خود روز جمعه به مصاف تیم اداره راه‌وشهرسازی استان خواهد رفت.

انتهای پیام /

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *