برگزاری جشنواره‌ خوش‌حسابی در شهرداری مریانج | شهرداری مریانج

برگزاری جشنواره‌ خوش‌حسابی در شهرداری مریانج

Untitled-2
شهردار مریانج از آغاز دومین دوره جشنواره «خوش‌حسابی» به منظور مشارکت بیشتر شهروندان در پرداخت عوارض شهری خبر داد.

محسن معصوم‌علیزاده با اشاره به تصویب طرح جشنواره خوش حسابی در شورای شهر مریانج افزود: این جشنواره برای دومین بار به منظور مشارکت بیشتر شهروندان در توسعه و آبادانی شهر با پرداخت عوارض به اجرا درمی‌آید.

وی گفت: ما اعتقاد داریم مشارکت مردمی و تدوام آن، سبب آبادانی و پیشرفت شهر شده و امکان ارائه خدماتی ارزنده‌تر را فراهم می‌کند.

شهردار مریانج هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش مشارکت مردم در اداره امور شهر و تأمین بخشی از هزینه‌های آن عنوان کرد و افزود: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض، قدم‌های بزرگی در اداره شهر برمی‌دارند و روند توسعه و آبادانی این شهر را سرعت می‌بخشند.

وی با بیان اینکه دستیابی به درآمدهای پایدار برای توسعه شهر مریانج، امری مهم و ضروری است، اظهار داشت: منابع مالی شهرداری با دریافت عوارض از مردم تأمین و همین مبالغ برای ارائه خدمات در شهر مصرف می‌شود.

معصوم‌علیزاده آخرین مهلت شرکت شهروندان در دومین دوره جشنواره خوش‌حسابی پرداخت‌کنندگان عوارض شهری مریانج را تا پایان اسفندماه اعلام کرد و گفت: برای قدردانی از شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض سالیانه تا پایان امسال اقدام کنند، مراسم قرعه‌کشی در فروردین‌ماه سال آینده برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر آن دسته از شهروندانی که عوارض شهری خود را تاکنون پرداخت کرده اند، سایر شهروندانی که تا پایان سال اقدام به پرداخت عوارض کنند نیز در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.

شهردار مریانج با اشاره به جوایز جشنواره خوش‌حسابی افزود: با توجه به مصوبه شورای شهر مریانج، به قید قرعه به سه نفر از شهروندان خوش‎‌حساب سه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و ده‌ها جوایز نفیس دیگری نیز اهدا خواهد شد.

وی به توزیع همگانی قبوض عوارض سالیانه در ابتدای سال اشاره کرد و ادامه داد: به منظور ایجاد فرصت یکسان برای حضور شهروندان در این جشنواره، برای سومین سال پیاپی اقدام به توزیع قبوض عوارض نوسازی در درب منازل خواهیم کرد.

معصوم‌علیزاده خاطرنشان کرد: مؤدیان باید پس از واریز فیش، به واحد درآمد شهرداری مراجعه کرده تا فیش آنها ثبت شده و بتوانند در جشنواره خوش‌حسابی شرکت کنند.

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *