آمادگی شهرداری برای رفع آب‌گرفتگی معابر در صورت بارش شدید باران | شهرداری مریانج

آمادگی شهرداری برای رفع آب‌گرفتگی معابر در صورت بارش شدید باران

llllllkkkk

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مریانج، شهردار مریانج از آمادگی شهرداری برای رفع آب‌گرفتگی معابر در صورت بارش شدید باران خبرداد.

محسن معصوم‌علیزاده امروز در جمع خبرنگاران از آمادگی شهرداری مریانج برای رفع آب‌گرفتگی معابر در صورت بارش شدید باران خبرداد و اظهر کرد: برای رفع آب‌گرفتگی معابر در بارندگی‌های شدید، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و تمام توان خود را به کار می‌بریم.

وی در ادامه گفتد: طبق هماهنگی‌ها با سازمان هواشناسی طی روزهایی که برحسب اعلام این سازمان احتمال بارندگی و وقوع آب‌گرفتگی معابر وجود دارد، نیروهای خدمات شهری در حالت آماده‌باش کامل، آماده انجام مأموریت‌های رفع آب‌گرفتگی معابر هستند.

شهردار مریانج بیان کرد: شهرداری مریانج، اقدامات عمرانی، لایروبی انهار، کانال‌ها و مسیل‌ها، آمادگی‌های لازم و پیش‌بینی تجهیزات مورد نیاز و نیروهای انسانی برای مقابله با بارندگی و آب‌گرفتگی سطح شهر را انجام داده است.

وی تصریح کرد: برای مقابله با آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های سطح شهر پیش‌بینی‌های لازم در خصوص تجهیزات مورد نیاز زمان بارندگی برای انجام عملیات لایروبی طبق زمان‌بندی مشخص و معین در حال انجام است و تا پایان فصل بارندگی ادامه دارد.

*لایروبی کانال‌ها و مسیل‌های سطح شهر از ماه‌های گذشته

معصوم‌علیزاده با بیان اینکه برنامه عملیاتی در خصوص مقابله با آبگرفتگی ناشی از بارندگی‌ها، قبل و بعد از بارندگی و در حین بارندگی انجام می‌شود، ادامه داد: برنامه‌ها و اقدامات شهرداری در بارندگی شامل تجهیز اکیپ‌های فوریتی، استقرار نیروهای انسانی در محل‌های حساس و آبگیر و رفع مشکلات احتمالی زمان بارش برای شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: از ماه‌های گذشته کانال‌ها و مسیل‌های سطح شهر که جریان آب در آنها وجود دارد لایروبی شده‌اند.

شهردار مریانج اظهار کرد: کنترل کانال‌ها و جوی‌های آب جزو وظایف پیمانکار خدمات شهری است و این جوی‌ها به طور مستمر کنترل می‌شوند تا شهر دچار مشکل نشود.

وی در ادامه گفت: محله‌هایی که سال‌های گذشته به واسطه بارش باران دچار آب گرفتگی شدند، مورد بررسی قرار گرفتند تا اگر بارندگی شدیدی صورت گرفت شهر دچار مشکل نشوند.

معصوم‌علیزده بیان کرد: تمام عوامل ستادی و اجرایی در سطح شهر در آمادگی کامل بوده و با بهره‌گیری از تجهیزات لازم، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستنند.

انتهای پیام/

تبلغ تلگرام زیر نوشته ها

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *